Bangkok, Tayland’ın en büyük şehri ve aynı zamanda da başkentidir.

Aile tatili keyfinin yerini hiçbir şey dolduramaz. Eğer geniş ve kalabalık bir aileye sahipseniz ve yazı birlikte keyifli bir tatil yaparak geçirmek istiyorsanız oldukça ekonomik fiyatlar sunan tatil seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Aileler için eğlenceli tatil adresleri listemde hem yurt içi hem de yurt dışında vizesiz olarak tatil yapabileceğiniz yerleri inceleyebilirsiniz.

Kalkan, Antalya

Kalkan, Antalya
Kalkan, Antalya

10 kişilik bir aile gurubunun rahatça kalabileceği oldukça rahat ve konforlu seçenekleri sunan bu güzel yer özellikle çocukla tatil yapacaklar için kesinlikle en büyük rahatlığı sunan bir tatil beldesi olarak ön plana çıkmaktadır. Havuzlu ve eğlence parklı özel yerleri ile kesinlikle ailecek en rahat edebileceğiniz otelleri burada bulabilirsiniz. Burada birçok otelin villa tarzında hizmet vermesi de kendinizi evinizde hissedebileceğiniz konforu sizlere sunmaları açısından oldukça önemlidir.

Fethiye, Muğla

Fethiye, Muğla
Fethiye, Muğla

Yine ailelerin ilk olarak tercih ettikleri tatil beldelerinden birisi olan Fethiye özellikle villa tarzı ve oldukça lüks tatil yerleri ile kalabalık aileler için en doğru adreslerden birisi olmayı başarmaktadır. Yaklaşık olarak 11 kişilik bir ailenin rahatlıkla ve konforlu bir şekilde tatil yapmalarını sağlayan bu güzel villa tarzı otellerin de fiyatları oldukça uygun olabilmekte. Bu lüks ama bir o kadar da ekonomik olan tatil fiyatlarından faydalanmak için ise tek yapmanız gereken şey sadece erken rezervasyon yaptırmaktır.

Ayrıca Okuyunuz: Ailecek Gidilebilecek Tatil Destinasyonları

Tayland

Bangkok Seyahat Rehberi
Bangkok Seyahat Rehberi

Ailecek gidebileceğiniz tatil seçenekleri içinde sadece yurt içi değil yurt dışı adresleri de bulunmaktadır. Özellikle vize sorunu olmayan ve son dönemlerde herkesin ilk olarak tercih ettiği yerlerden birisi olan Tayland yine ailecek gidilebilecek en güzel ve keşfedilmesi gereken yerlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle balayı turizmi ile en çok tercih edilen yerlerden birisi olan bu güzel ülke çekirdek aileler için de yine farklı bir deneyim olmaktadır. Üstelik birçok yurt içi otel fiyatları ile kıyaslanacak olursa oldukça ekonomik olması da yine aileler için kesinlikle kaçırılmaması gereken fırsatlardan biri olmaktadır. Yurtdışı aile gezileri kapsamında eğer Tayland gezisine katılırsanız unutamayacağınız bir tatil yapma fırsatına da sahip olabilirsiniz.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun...

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.