Çiftlerin bu romantik havayı soluması belki de dünya üzerinde Venedik'ten başka bir yerde düşünülemez.

Çiftlerin en mutlu ve en özel günlerinden birisi de balayıdır. Balayı planınızı yaparken sadece yurtiçi tatil paketleri ile sınırlı kalmayın. Yurt dışında gidip görmeniz gereken o kadar güzel yer varken her zaman gidebileceğiniz yerleri tercih etmeyi biraz daha erteleyebilirsiniz. Balayı için gidilebilecek ülkeler listesine göz atarak bu özel tatilinizi muhteşem bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Maldivler

Balayı Tatili, Maldivler
Balayı Tatili, Maldivler

En bilindik tatil yerlerinden birisi olan Maldivler belki de balayı denildiğinde ilk olarak tercih edilecek yerlerden birisidir. Denizi, kumu ve güneşi ile sizlere unutulmayacak bir tatil yaşatmayı hedefleyen dünyadaki nadir güzellikteki yerlerden. Romantik bir gece geçirmek için çiftlerin her zaman hayalinde olan bu güzel yere sizler de gidebilirsiniz. Tam olarak hayalinizdeki tatili yaparken birçok aktiviteden de faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. Deniz altı gezileri, dalış sporları bu güzel ve doğa harikası olan yerde yapılabilecek en güzel aktiviteler arasında yer almakta. Oldukça sakin ve denizin ortasında kurulmuş evlerde muhteşem bir balayı geçirmek için listenizin ilk başında Maldivler yer alabilir.

Bora Bora

Balayı Tatili, Bora Bora
Balayı Tatili, Bora Bora

Denizin ortasına kurulmuş olan ağaç evler ile tatili tam anlamıyla yaşayabileceğiniz bir yer arıyorsanız Bora Bora sizler için en güzel ve doğru tercihlerden birisi olabilir. Ülkemize oldukça uzak olan bu güzel yerin en dikkat çekici özelliklerinden birisi de oldukça sakin bir yapıya sahip olmasıdır. Hem eğlenceli hem de sakin ve huzurlu bir balayı tatili geçirmek istiyorsanız hemen balayı tatili için rotanızı Bora Bora taraflarına çevirebilirsiniz.

Venedik

Balayı Tatili, Venedik
Balayı Tatili, Venedik

Balayı önerileri için seçenekleri incelediğinizde her yerde karşınıza çıkacak olan yerlerden birisi de Venedik’tir. Bu güzel yerin en dikkat çekici özelliği ise kesinlikle romantizmdir. Çiftlerin bu romantik havayı soluması belki de dünya üzerinde Venedik’ten başka bir yerde düşünülemez. Kendine has eşsiz dokusu ve bununla birlikte bu ünlü şehri yeniden keşfetme şansını yakalamak için eşsiz bir balayı tatilini burada geçirebilirsiniz. Dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olarak kabul edilen bu güzel ve romantik şehri gezmek için balayından daha güzel bir zaman tercih edilemez.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.