Yurtdışı balayı seçeneklerinde kültürel ve doğa açısından oldukça zengin bir yapıya sahip olan bu eşsiz yeri kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında balayınızı en güzel şekilde geçirmek için tercih edebileceğiniz birbirinden güzel ve farklı alternatifler bulunuyor.

Öncelikli olarak balayı için seçim yapacağınız yerler arasından tercihte bulunurken ekonomik durumunuzu ilk sırada gözden geçirmeniz oldukça önemli. Eğer yurtdışı için bir balayı tatili düşünüyorsanız o zaman vizesiz olarak gidebileceğiniz yerleri tercih etmeye özen gösterebilirsiniz. Bir kaç önemli ama basit teknik ile daha güzel ve kusursuz bir balayı tatili yapabilirsiniz.

Çeşme

Çeşme Balayı Tatili
Çeşme Balayı Tatili

Eğer yurt içinde bir yer düşünüyorsanız o zaman yazı en güzel hali ile yaşayabileceğiniz Çeşme sizler için en doğru seçeneklerden birisi olabilir. Erken rezervasyon yaptırma şansınız varsa oldukça ucuza muhteşem bir balayı tatili yapabileceğinizi unutmayın. Denizin ve kumun tadını çıkartırken aynı zamanda yaza özel çeşitli aktiviteler ile de eğlenceli ve unutamayacağınız bir balayı tatili geçirebilirsiniz.

Ağva

Ağva Balayı Tatili
Ağva Balayı Tatili

Yine yurtiçi tatil seçeneklerinde kesinlikle değerlendirmeniz gereken tatil yerlerinden birisi de Ağva’dır. Oldukça romantik bir doğaya sahip olan Ağva sakin ve insana huzur veren bir yapısı ile asla bitmesini istemeyeceğiniz bir balayı tatili yaşama deneyimini sizlere sunuyor. Balayı çiftleri için özel olarak hazırlanan odalarda kalmanın tadını çıkarırken doğa ile baş başa ve romantik bir tatil geçirmenin de huzurunu yaşayabilirsiniz.

Bali

Bali Balayı Tatili
Bali Balayı Tatili

Yaz denildiğinde ilk olarak akıllara gelen yerlerden birisi de Bali’dir. Eğer ekonomik açıdan ve zaman açısından bir sıkıntınız yoksa o zaman balayı tarihinize uygun rezervasyon seçenekleri ile Bali’de muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. Yurtdışı balayı seçeneklerinde kültürel ve doğa açısından oldukça zengin bir yapıya sahip olan bu eşsiz yeri kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Balayı tatil süreniz boyunca denizin ve kumun tadını bolca çıkartırken aynı zamanda dingin ve huzurlu ortamı ile inanılmaz bir şekilde dinlenebilirsiniz. Eğer gece eğlencesi de olmalı diyenlerdenseniz o zaman aktivite ve eğlence sınırı olmayan Bali yine sizler için ilk tercih edilenler listesinde yer alması gereken yerlerden birisi olarak karşınıza çıkmaktadır. Oldukça güler yüzlü bir halka sahip olan Bali’de kesinlikle bir sıkıntı yaşamazsınız.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.