Balayı tatilinizi kültür gezisi gibi yapmak istiyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken yerlerden birisi de Floransa'dır.

Balayı turları seçenekleri için hem yurtiçi hem de yurtdışı genelinde birbirinden farklı alternatifler bulunmakta. Hem cebinize uygun hem de hayalinizdeki gibi bir tatil geçirmek artık imkânsız değil. Özellikle yaz mevsiminde düğünlerin daha sık yapılmasından dolayı balayı turları düzenlenmekte. Balayı turları yapabileceğiniz adresler listesinde sizler de farklı ülkeleri gezip görme ve muhteşem bir balayı deneyimi yaşama şansına sahip olabilirsiniz.

Balayı turları kapsamında seçeceğiniz yer ve katılacağınız tur seçiminde oldukça dikkatli olmanızda fayda var. Sonuçta hayatınızın en özel anlarından birisinde herhangi bir aksilik yaşamak istemezsiniz.

Ibiza Balayı Tatili

Ibiza Balayı Tatili
Ibiza Balayı Tatili

Hem gece hem de gündüz oldukça eğlenceli olan ve muhteşem bir doğaya sahip olan Ibiza balayı turu ile sizler de unutulmaz bir balayı tatili geçirebilirsiniz. Tatil planınızı yaparken kesinlikle listenizde bulunması gereken yerlerden birisi olan İbiza’ya tur kapsamında gidildiğinde yeniden keşfedilmeyi bekleyen bir dünya olarak karşınıza çıkacak. Balayı için gidilecek yerler listesinde Ibiza sınırsız eğlencesi ile sizleri bekleyen dünyanın en güzel yerlerinden birisidir.

Ayrıca Okuyunuz: Balayı Tatili İçin En Romantik Destinasyonlar

Phuket Adası Balayı Tatili

Phuket Adası Balayı Tatili
Phuket Adası Balayı Tatili

Özellikle son dönemlerde ülkemizden oldukça fazla ziyaretçi kabul eden bu güzel Tayland şehrini sizler de balayı turu kapsamında ziyaret edebilirsiniz. Kesinlikle eşsiz ve muhteşem doğasını gezerken oldukça romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Üstelik vizesiz olarak gidebileceğiniz bu güzel yer balayı tatili için eşsiz bir seçenek olabilir. Ekonomi açısından da oldukça uygun fiyat aralıklarına sahip olması son yıllarda evli çiftlerin tatil için bu yeri tercih etmelerine neden olmuştur.

Floransa Balayı Tatili

Floransa Balayı Tatili
Floransa Balayı Tatili

Eğer balayı tatilinizi kültür gezisi tarzında yapmak istiyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken yerlerden birisi de Floransa’dır. Üstelik bu güzel yerin oldukça romantik bir havaya sahip olması da yine son dönemlerde balayı çiftleri tarafından sık tercih edilmesini sağlamıştır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise vize sorunudur. Eğer vize sorununuz yoksa bu güzel yere sadece 2 saat uçarak ulaşabilir ve unutulmaz bir balayı tatili yapabilirsiniz. Bu güzel şehri gezerken tarihe tanıklık edebilir ve yazın tadını burada çıkartabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.