Maldivlerde mutlaka gidilmeye değer bir doğa harikası, yeşil manzarası ve kristal suları ile sizleri kendine hayran bırakacak bir yer.

Dünyanın farklı noktalarında görülmeye ve yaşamaya değer şahane koylar bulunmakta. Bir yurtdışı seyahati ya da uzun soluklu bir deniz tatili sırasında sizlerde doğa harikası olan bu özel koylara dalma imkânı bulabilirsiniz. Plaj tatili boyunca tekne turları sayesinde bu özel koylarda unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Cooks Koyu Moorea

Cooks Bay, Moorea
Cooks Bay, Moorea

Gördüğünüz anda kolayca etkileneceğiniz bu doğa harikası koyda, denizin en berrak halini görebilir, keşfedilmemiş derinliklere kulaç atabilirsiniz. Yurtdışı seyahati yaptığınız anlarda eğer yolunuz düşerse bu özel koya mutlaka uğrayın ve şahane bir deniz tatilini yaşayın.

Ha Long Bay

Ha Long Bay, Vietnam
Ha Long Bay, Vietnam

Yatınız ya da teknenize binerek veyahut çıktığınız bir plaj tatilinde bulunduğunuz yere bağlı kalmamak için dünyanın doğa harikası Ha Long Bay koyuna sizlerde misafir olabilirsiniz. Dünyanın güzelliklerini görmek için sizlerde bu özel koyu ziyaret edebilirsiniz. Sakinlik ve huzurun tek adresi olan bu koyu tercih edenlerin sayısı oldukça fazla.

Hanauma Bay Oahu

Hanauma Bay Oahu, Hawaii
Hanauma Bay Oahu, Hawaii

Hawaii denilince ilk akla aşk, huzur ve mutluluk geliyor. Uzun bir seyahat için tercih edilebilecek yurtdışı ülkelerinin başında geliyor. Her anlamda dolu dolu bir yurtdışı tatili geçirebileceğiniz Hawaii adalarında doğa ile iç içe olabilir hatta en popüler koylarından birisi olan Hanauma Bay Oahu koyuna bir çıkartma yapabilirsiniz. Geniş bir alanda turkuaz sular eşliğinde tüm gün sınırsızca bıkmadan yüzebilirsiniz.

Ölüdeniz, Fethiye

Ölüdeniz, Fethiye
Ölüdeniz, Fethiye

Ülkemiz özellikle Fethiye’de bulunan koylar ile dünyadaki en özel koylar listesinde yer almakta. Tertemiz suları, turkuaz mavisi rengiyle şahane bir koy manzarasını yerli ve yabancı turistlere hizmet veriyor. Sizlerde yurtiçi bir plaj tatili sırasında çeşitli turlardan yararlanarak ülkemizdeki en güzel koylardan biri olan ölü denize uğrayabilirsiniz.

Paradise Koyu Luscious

Paradise Bay Luscious, Maldivler
Paradise Bay Luscious, Maldivler

Maldivler’de mutlaka gidilmeye değer bir doğa harikası, yeşil manzarası ve kristal suları ile sizleri kendine hayran bırakacak bu özel koy, yurtdışı seyahatleriniz sırasında uğranması gereken özel yerlerden birisidir. Maldivler’de aşk başkadır bu aşkı yaşarken mutlaka koy gezilerine çıkılmalıdır. Ancak bu şekilde aşkınızı çok özel mekânlarda taçlandırabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here