Lüks seyahat ve tatilden ne bekliyorsanız hepsini burada bulabilirsiniz.

Yorucu bir iş sezonu geçirdikten sonra ruhen ve bedenen dinlenmek için bir tatil ihtiyacı mı duyuyorsunuz? Sizler için her detayın düşünüldüğü ve kendinizi oldukça özel hissedebileceğiniz lüks geziler ile kendinizi şımartabilirsiniz. Dünyanın her yerinde lüks tatil mekânları bulunmaktadır. Sizler için derlemiş olduğum dünyanın en ışıltılı tatil mekânları listesine göz atabilir ve kendinizi ödüllendirmek için bu lüks gezilerden birini tercih edebilirsiniz.

St. James, Barbados

Barbados Plajı
Barbados Plajı

Ünlülerin en çok tercih ettikleri tatil mekânlarından birisi olan Barbados her yıl oldukça yoğun bir turist akınına uğramaktadır. Lüks tatil denildiğinde aklınıza ne geliyorsa burada bulabileceğinizi hatırlatmak isterim. Özel olarak hazırlanmış villaları ile ve özel havuzları ile hem ruhen hem de bedenen dinlenebileceğiniz muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. Sadece villa içindeki hizmetleri ile değil çılgın ve bitmeyen gece eğlenceleri ile de sizlere unutulmaz bir tatil vaat eden Barbados lüks konaklama için ilk olarak tercih edeceğiniz yerlerden birisi olarak karşınıza çıkmaktadır.

Santa Barbara, Kaliforniya

Santa Barbara Plajı
Santa Barbara Plajı

Magazini yakından takip edenlerdenseniz en lüks yaşantının ve tatilin burada yapıldığını biliyorsunuz demektir. Yine kişilerin özel olarak konaklayabileceği lüks villalar ile sonsuz bir tatil sunan bu güzel ve lüks yerde konaklamanın fiyatı da diğer tatil yörelerine göre oldukça pahalıdır. Konaklamak için seçmiş olduğunuz villanın içinde hemen her ihtiyacınız ayağınıza gelmektedir. Sadece havuz gibi genel hizmetler değil hamam ve masaj salonu gibi tatilde ihtiyacınız olabilecek her şey yine konakladığınız villanın içinde sizler için hazırda bekletilmektedir. Her mevsim tatil yapabileceğiniz lüks tatil köyleri içinde en çok tercih edilen yerlerden birisidir.

Ayrıca Okuyunuz: Cruise Gemi Turları Yapmak İçin 8 Neden

Miami Beach, Florida

Miami Plajı
Miami Plajı

Miami denildiğinde ilk olarak akıllara gelen şeylerden birisi de manzarası ve eşsiz doğasıdır. Buradaki otellerin ve villa tarzı konaklama yerlerinin birçoğu kesinlikle ultra lüks denebilecek şekilde dizayn edilmektedir. Bu yüzden de en lüks otellerden birini tercih etmek isterseniz kesinlikle tercihinizi ünlülerin de akın ettiği ve tercih ettiği Miami Beach’ten yana kullanabilirsiniz. Lüks seyahat ve tatilden ne bekliyorsanız hepsini burada bulabilirsiniz.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun...

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.