Kartpostaldan fırlamış doğal manzarası ile görenleri kendine hayran bırakan Abant gölü, çevresinde sizlere doğa yürüyüş imkânı sunarken aynı zamanda faytonla keyifli bir hafta sonu tatili yaşamanızı da sağlayabilir.

Hafta sonu şöyle sevdiklerinizle birlikte tatlı bir kaçamak yapmak, yoğun, sıkıcı geçen iş ve şehir temposundan uzaklaşmak için gidebileceğiniz farklı şehir olanaklarını sizlere önermek istiyoruz.

Doğa ile iç içe geçen haftasonu turu sizlere oldukça enerji ve huzur verecek. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Çünkü sevdiklerinize ve kendinize ayırdığınız bu süreçte bol oksijen eşliğinde sınırsız bir huzura ve mutluluğa kavuşabilirsiniz.

Hafta sonu çantanızı alıp kolayca gidebileceğiniz yurtiçi şehir alternatifleri ise;

Assos – Bozcaada – Çanakkale Turu

Assos Haftasonu Gezisi
Assos Haftasonu Gezisi

Tarih kokan ve yol boyunca sarıçam ormanlarının sizlere eşlik edeceği bu özel mekâna yolculuk yaparak; kendinizi tam da huzurun ortasında bulabilirsiniz. Kaz dağlarının eteklerine tırmanarak, kekik kokuları aracınızın içine kadar dolacak ve sizler adeta doğanın özel kokusuyla sarhoş olacaksınız. Bu arada kaz dağlarının eteklerinden inişe geçerek kamp yapabileceğiniz ya da konaklama imkânları bulunan Assos antik kentinde de macera tatiline başlayabilirsiniz.

Kapadokya Turu

Kapadokya Turu
Kapadokya Turu

Doğal lav tüfleri ile yüz yıllar içerisinde ortaya çıkmış olan peri bacalarına, uçaklı bir yolculuk yaparak şahane bir haftasonu turuna imza atabilirsiniz. Kısa sürede çok şey görmek ve yaşamak istiyorsanız sizlerde Kapadokya turunu değerlendirebilirsiniz. Yanınıza kamp malzemelerinizi almayı unutmayın deriz.

Yedigöller Turu

Yedigöller Turu
Yedigöller Turu

Ülkemizde kamp denilince ilk akla gelen merkezlerden biri olan Yedigöller, haftasonu gidilebilecek en özel destinasyonlardan birisidir. Çadır ve bir uyku tulumu sizlere yetecek malzemelerdir. Yanınıza birde yiyecek ve su alırsanız şahane bir haftasonu turuna merhaba diyebilirsiniz. Çam ağaçları içerisinde huzur dolu bir uyku ve doyasıya bir doğa yürüyüşü için Yedigöller turundan daha güzel bir kaçamak olamaz.

Abant Turu

Abant Turu
Abant Turu

Kartpostaldan fırlamış doğal manzarası ile görenleri kendine hayran bırakan Abant gölü, çevresinde sizlere doğa yürüyüş imkânı sunarken aynı zamanda faytonla keyifli bir haftasonu tatili yaşamanızı da sağlayabilir. Hem keyifli hem de ekonomik bir haftasonu kaçamağı yapmak için Abant kaçırılmayacak bir yer.

Haftasonu tatilinizi nasıl değerlendiriyorsunuz? Ne gibi aktiviteler yaparak tatilinize renk katıyorsunuz?

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.