Yolculuk için evinizden, işinizden çıkarak metrelerce yol kat etmenize hiç gerek yok. Uçak bileti, otobüs bileti gibi farklı ulaşım yolu biletlerini kolayca internet üzerinden alabilirsiniz.

Artık teknoloji sayesinde tüm ihtiyaçlar online satış siteleri üzerinden kolayca yapılabilmekte. Firmaların satış sitelerine bulunduğunuz herhangi bir noktadan giriş yaparak sadece saniyeler içerisinde ihtiyaçlarınızı kolayca sipariş verebilir ve kısa süre sonra ayağınıza kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz. Pek çok sektörde durum bu şekilde devam ediyor.

Yolculuk için evinizden, işinizden çıkarak metrelerce yol kat etmenize hiç gerek yok. Uçak biletiotobüs bileti gibi farklı ulaşım yolu biletlerini kolayca internet üzerinden alabilirsiniz. Eğer online uçak bileti nasıl alınır diye merak ediyorsanız şimdi sizlere bu işlemi nasıl yapabileceğinizi aşama aşama anlatmaya başlayabiliriz.

Online Uçak Bileti Sorgulama

Ucuz uçak bileti satın almak için online bilet alma yöntemini kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler;

Uçak bileti almayı düşündüğünüz firmanın web sayfasına giriş yaparak ucuz ve online uçak bileti alma konusunda ilk adımı atabilirsiniz.

Giriş yapmış olduğunuz sayfa üzerinde bilet al seçeneğini tıklamanız gerekiyor. Açılan sayfa üzerinden sizlere nereden ve nereye gibi soruları yönelten bir ekran çıkacaktır. Bu bilgileri girdikten hemen sonra sefer sorgula seçeneği karşınıza çıkacaktır. Size uygun sefer ve saatlere yönelik uçuş seçiminiz sonrası seçimi yaptıktan hemen sonra hangi tarihler arasında, gidiş, dönüş, saat, koltuk no, tel no, isim soy isim, TC kimlik no, bay ve bayan gibi bilgiler sizlerden istenecektir. Tüm bilgileri eksiksiz olarak girdikten hemen sonra devam seçeneğini tıklayarak sıra ödeme kısmına gelecektir. Sahip olduğunuz kredi kartı, havale, eft veya farklı ödeme seçenekleri sayesinde gereken tutarı ödedikten hemen sonra işleminiz tamamlanmıştır şeklinde bir uyarı mesajı sizlere gönderilecektir.

Ayrıca Okuyunuz:

Online uçak bileti alırken hava yollarının ana sayfaları üzerinde bulunan ucuz uçak biletiindirimli uçak bileti, kampanyalı uçak bileti gibi özel fırsatlarını da değerlendirerek gitmek istediğiniz noktaya çok daha ucuz bir şekilde ucuz bilet alarak gidebilirsiniz. Yine ucuz uçak bileti tercihlerinizden sonra da aynı adımları uygulayarak kolayca online uçak bileti almanın keyfini yaşayabilir, hem yerinizden kıpırdaman kolayca bilet alabilir hem de ucuz uçak bileti alarak kolayca bir noktadan başka bir noktaya hızlı bir şekilde uçabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.