Bodrum, Türkiye'nin popüler turizm merkezinden biridir.

Ailecek tatil köyleri kapsamında tatile çıkmak hem oldukça eğlenceli hem de unutulmaz anıları biriktire bileceğiniz en güzel zamanlardan birisidir. Aileniz ile birlikte tatile çıkmak istiyorsanız sizler için en uygun yerlerden birisi ise tatil köyleridir. Ailelerin katıldığı tatil köylerinde daha rahat tatil yapma imkânına sahip olabilirsiniz. Aile tatil köyleri ve avantajları yazıma göz atarak sizler de yurt içindeki tatil köylerinden seçimler yapabilirsiniz.

Fethiye

Fethiye Tatil Köyleri
Fethiye Tatil Köyleri

Ailecek tatil denildiğinde ilk olarak akıllara gelen yerlerden birisi Fethiye’dir. Üstelik kalabalık bir şekilde gitseniz bile oldukça ekonomik tatil yapma fırsatını da buraya gitmeden önce erken rezervasyon yaptırarak elde edebilirsiniz. Fethiye’nin küçük ve sıcacık bir yer olması öncelikli olarak ailecek daha rahat vakit geçirebilmeniz için en önemli nedenlerden birisidir. Bununla birlikte çocuklar için en fazla aktivitenin yapıldığı bir yer olması da yine ailecek gitmeniz için en önemli nedenlerden birisidir. Çocuk cenneti ile çocuklarınızın tatil süresinde hiç sıkılmaması ve güvende olması sizlerin de daha rahat bir şekilde tatilinizi yapmanızı sağlayacaktır. Aile tatil yerleri içinde en çok tercih edilen yerlerden biri olan Fethiye için sadece erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Belek

Belek Tatil Köyleri
Belek Tatil Köyleri

Antalya hem yurt içi hem de yurt dışından gelen turistlerin ilk olarak tercih ettikleri tatil destinasyonlarından birisidir. Ancak ailecek gitmek için Antalya’da bir yer tercih edecekseniz o zaman tercihinizi Belek’ten yana kullanabilirsiniz. Hayvanat bahçelerinden tutun da çocuklar için özel olarak yapılmış havuzlara ve plajlara kadar her türlü seçeneği burada bulabilirsiniz. Belek’te bulunan bütün otellerin çocuk dostu oteller listesinde her zaman ilk sırada yer aldığını da ayrıca hatırlatmak isterim.

Ayrıca Okuyunuz: Ailecek Gidilebilecek Tatil Destinasyonları

Bodrum

Bodrum Tatil Köyleri
Bodrum Tatil Köyleri

Büyüklerin sıkılmayacağı ve aynı zamanda çocuklarında çeşitli su sporları ile ilgilenerek oldukça faydalı bir yaz tatili geçireceği yerlerden birisi de Bodrum’dur. Tatil köylerinde ev kiralayabilir ve sadece aileniz ile oldukça güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Çocukla tatil yapmak için en güvenilir yerlerden birisi olmasının yanı sıra aynı zamanda yelken kursları ve çeşitli su sporları kursları ile de çocuklarınızın yazı oldukça verimli bir şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.