Asya Gezi Rehberi Singapur Gezi Rehberi

Singapur Gezi Rehberi

Yepyeni ve modern bir ülke olan Singapur, tarihi bir ülke olduğu için modern şehirleri ve doğası nedeniyle her yıl birçok gezgin tarafından ziyaret ediliyor. Singapur’da gezilecek yerler oldukça fazladır. Kıyı şeridinde dolaşarak geçirilen zaman, Southern Ridges’te yürümek, Singapur Hayvanat Bahçesi’ni gezmek, botanik bahçelerini ziyaret etmek, Peranakan Müzesi’ni gezmek ve Sentosa adasına gitmek Singapur’da yapabileceğiniz şeylerden yalnızca birkaçı. Singapur’a her zaman gidebilirsiniz, sıcak iklim kuşağında yer aldığı için hava sıcaklığı hep yüksektir. Aralık ve Mart arası dönemde yoğun yağışlar görülür, bu yağışlar kesintisiz olarak sürdüğü için gezilerinizi kötü etkileyebilir. Singapur’a aktarmalı uçuşlar ile gidebilirsiniz, Singapur gelişmiş bir ulaşım sistemine sahip olduğu için ülke geneli içerisinde rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.

Dünyanın az sayılı şehir devletlerinden biri olan Singapur, kuzeyinde Malezya’nın Johor şehri, güneyinde ise Endonezya’nın Riau Adaları ile çevrilidir.

Singapur Gezi Rehberi

Dünyanın az sayılı şehir devletlerinden biri olan Singapur, kuzeyinde Malezya’nın Johor şehri, güneyinde ise Endonezya’nın Riau Adaları ile çevrilidir. Oldukça eğlenceli bir yaşamın süre...
2,697BeğeniBeğen
11,609TakipçiTakip Et
64AboneAbone Ol