Köprüleri ve sanki film setindeymişsiniz hissini veren sokakları ile unutamayacağınız bir tatil yapabileceğiniz Prag için istediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yazı İçeriği

Balayı tatili için romantik bir yerden daha güzel bir seçim düşünülemez. Romantik bir balayı tatili için ise yurtiçi veya yurtdışı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Balayı denildiğinde ilk olarak akıllara gelen şeylerden birisi de romantizmdir. Birçok tatil köyünde ve otellerde özel olarak bulabileceğiniz balayı konseptleri bulunmakta. Evlenecek çiftler için derlemiş olduğumuz romantik mekânlar ve balayı yerleri listesini inceleyerek kendinize uygun bir balayı tatili seçebilirsiniz.

Roma

Roma Balayı Tatili
Roma Balayı Tatili

Romantizm denildiğinde ilk olarak akıllara gelen şehirlerden birisi olan Roma kesinlikle yurtdışı balayı seçenekleri arasında ilk sırada yer alması ve tercih etmeniz gereken yerlerden birisi olabilir. Romantik mekânlar açısından kesinlikle sıkıntı yaşamayacağınız bir yerdir. Sadece Roma ile balayı tatilinizi sınırlamanıza da gerek yok. Özellikle yaz mevsiminde düzenlenen İtalya turları ile tüm İtalya’yı yeniden keşfedebilirsiniz. Unutulmaz ve oldukça romantik bir balayı tatili yapmak istiyorsanız Roma seçenekleriniz arasında her zaman ilk sırada olabilir.

Ayrıca Okuyunuz: Roma Gezi Rehberi

Amsterdam

Amsterdam Gezi Rehberi
Amsterdam Gezi Rehberi

Macera dolu bir balayı tatili yapmak isteyenlerin ilk uğrak yeri olan Amsterdam sadece yaz mevsiminde değil özellikle sonbaharda da bir başka güzel oluyor. Otel sıkıntısı kesinlikle yaşamayacağınız gibi eğlenceli bir hayata sahip olması da eşiniz ile birlikte sıkılmadan güzel bir balayı tatili yapmanızı sağlayacaktır. Gezilip görülecek ve yeniden keşfedilecek birçok yeri olması balayı tatilinde sadece otel odasında vakit geçirmek istemeyenler için en büyük avantajlardan birisidir.

Ayrıca Okuyunuz: Amsterdam Gezi Rehberi

Prag

Prag Balayı Tatili
Prag Balayı Tatili

Şehrin tamamı görsel olarak tarihi bir dokuya ve oldukça romantik bir görünüme sahip olduğu gerçek. Son dönemlerde balayı çiftlerinin bu güzel şehri oldukça sık ziyaret ettiğini de söylemek isteriz. Köprüleri ve sanki film setindeymişsiniz hissini veren sokakları ile unutamayacağınız bir tatil yapabileceğiniz Prag için istediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bütçenize uygun bir otel veya konaklama yeri de kolaylıkla bulabilirsiniz. Günün her saati ayrı bir güzelliğe sahip olan ve adı romantikler şehri olarak anılan bu eşsiz yere gitmek için artık tatil planlarınızı ertelemenize de gerek kalmadı. Yurtdışı balayı turları kapsamında bu güzel şehri ziyaret edebilirsiniz.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.