Balayı turları kapsamında yapılacak Amalfi balayı tatili hakkında bilgi.
Amalfi Balayı Tatili

Balayı turları için hem yurt içi hem de yurt dışı genelinde birbirinden farklı alternatifler bulunmaktadır. Hem cebinize uygun hem de hayalinizdeki gibi bir tatil geçirmek artık imkânsız değil. Özellikle yaz mevsiminde düğünlerin daha sık yapılmasından dolayı balayı turları düzenlenmektedir. Balayı turları yapabileceğiniz adresler listesinde sizler de farklı ülkeleri gezip görme ve muhteşem bir balayı deneyimi yaşama şansına sahip olabilirsiniz.

Balayı Turları İçin Birbirinden Güzel Destinasyonlar

Balayı turları kapsamında seçeceğiniz yer ve katılacağınız tur seçiminde oldukça dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Sonuçta hayatınızın en özel anlarından birisinde herhangi bir aksilik yaşamak istemezsiniz.

Ibiza Balayı Tatili

Balayı turları kapsamında yapılacak Ibiza balayı tatili hakkında bilgi.
Ibiza Balayı Tatili

Hem gece hem de gündüz oldukça eğlenceli olan ve muhteşem bir doğaya sahip Ibiza balayı turu ile sizler de unutulmaz bir balayı tatili geçirebilirsiniz. Tatil planınızı yaparken kesinlikle listenizde bulunması gereken yerlerden birisi olan İbiza’ya tur kapsamında gidildiğinde yeniden keşfedilmeyi bekleyen bir dünya olarak karşınıza çıkacak. Balayı için gidilecek yerler listesinde İbiza sınırsız eğlencesi ile sizleri bekleyen dünyanın en güzel yerlerinden birisidir.

Ayrıca Okuyun: Balayı Tatili İçin En Romantik Destinasyonlar

Phuket Adası Balayı Tatili

Balayı turları kapsamında yapılacak Phuket adası balayı tatili hakkında bilgi.
Phuket Adası Balayı Tatili

Özellikle son dönemlerde ülkemizden oldukça fazla ziyaretçi kabul eden bu güzel Tayland şehrini sizler de balayı turu kapsamında ziyaret edebilirsiniz. Kesinlikle eşsiz ve muhteşem doğasını gezerken oldukça romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Üstelik vizesiz olarak gidebileceğiniz bu güzel yer balayı tatili için eşsiz bir seçenek olabilir. Ekonomi açısından da oldukça uygun fiyat aralıklarına sahip olması son yıllarda evli çiftlerin tatil için bu yeri tercih etmelerine neden olmuştur.

Floransa Balayı Tatili

Balayı turları kapsamında yapılacak Floransa balayı tatili hakkında bilgi.
Floransa Balayı Tatili

Eğer balayı tatilinizi kültür gezisi gibi yapmak istiyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken yerlerden birisi de Floransa’dır. Üstelik bu güzel yerin oldukça romantik bir havaya sahip olması da yine son dönemlerde balayı çiftleri tarafından oldukça sık tercih edilmesini sağlamıştır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise vize sorunudur. Eğer vize sorununuz yok ise bu güzel yere sadece 2 saat uçarak ulaşabilir ve unutulmaz bir balayı tatili yapabilirsiniz. Bu güzel şehri gezerken tarihe tanıklık edebilir ve yazın tadını burada çıkartabilirsiniz.

Ayrıca Okuyun: Unutulmaz Bir Balayı Tatili İçin Yapmanız Gerekenler

Amalfi Balayı Tatili

Balayı turları kapsamında yapılacak Amalfi balayı tatili hakkında bilgi.
Amalfi Balayı Tatili

Napoli’nin güneyinde bulunan Amalfi, yamaçlarındaki evler, dar sokaklar ve şahane manzaralı yollarıyla balayınızda tercih edebileceğiniz diğer bir destinasyon. Bu şirin kasabada, limon kokuları, üzüm bağları ve zeytinlikler içinde Güney İtalya’da eşsiz bir balayı yaşayabilirsiniz. Şık restoranlarında yemek yiyebileceğiniz, butik otellerinde nefis yemekler tadabileceğiniz Amalfi, lüks villalarıyla da zenginlerin gözdesi. Duomo Meydanı’nda birbirinden güzel kafelerde eşinizle vakit geçirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Tekne turu, dalış gibi birçok aktivite de yapabileceğiniz Amalfi sahilleri temiz denizi ve plajlarıyla balayınızı daha da unutulmaz kılacak. Vakti biraz daha bol olan çiftler, Napoli, Pompei ve Positano’yu da kapsayan bir Güney İtalya turu yapabilirler.

Norveç Fiyortları

Balayı turları kapsamında yapılacak Norveç Fiyortları balayı tatili hakkında bilgi.
Norveç Fiyortları Balayı Tatili

Kuzey Avrupa’da İskandinav Yarımadası’nın batısında bulunan kıyılarında binlerce fiyort olan Norveç, alternatif bir balayı seçeneği olarak düşünülebilir. Doğa ve manzara tutkunu çiftler için Norveç Fiyortları, eşsiz bir tatil vaat ediyor. Dar, derin körfez demek olan fiyortlar buzulların açtığı vadilerin su dolmasıyla oluşuyor. Fiyortlar, karadan kilometrelerce içeriye uzanarak görsel bir güzellik sergilerken, balayı çiftlerine de her dakikası romantik bir doğa şöleni sunuyor. Fiyortlar kadar şelaleleriyle ünlü bölgede, eşinizle evliliğinizin ilk günlerini birlikte geçirirken balıkçılığın merkezi olan Norveç’in farklı kültürünü de tanıma imkanı bulabilirsiniz. Kuzeyin soğuk ülkesi Norveç, doğası, tarihi ve kültürüyle balayı çiftlerinin evlilik telaşını ve yorgunluğunu atabileceği en güzel köşelerden biri.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.