En iyi balayı tatil yeri kapsamında Santorini romantik bir destinasyon önerisidir.

Bebeğiniz ile birlikte muhteşem bir tatil geçirmek istiyorsunuz ama tam olarak nasıl bir seçim yapmanız gerektiği ve nereye gitmek istediğiniz konusunda karar veremiyor musunuz? Öncelikli olarak bebeğiniz ile tatile gidecekseniz sadece bebek aktiviteleri ve çocuk aktiviteleri olan bir oteli veya tatil köyünü seçmeniz yeterli nedenlerden değildir. Bunların yanı sıra hijyenik olması, bebeğinizin rahat etmesi ve bebeğiniz için tüm konforun sağlanması da yine tatil mekanınızı seçmeniz için önemle üzerinde durmanız gereken nedenlerden birisidir. Bebekli ailelerin rahat edebileceği yurtdışı tatil turları listemize göz atarak sizler de hem dünya turu yapabilir hem de bebeğiniz ile mutlu anıları biriktirebilirsiniz.

Bebekli Aileler İçin Yurtdışı Tatil Turları

1Cancun

Ailelerin en çok tercih ettikleri yerlerden birisi olan Cancun çocuklar ve bebeklere hitap eden özellikleri ile en çok tercih edilen tatil mekânları arasındadır.
Cancun Aile Tatili

Ailelerin en çok tercih ettikleri yerlerden birisi olan Cancun hem çocuklar ve bebeklere hitap özellikleri hem de büyükler için sunmuş olduğu sınırsız aktivite ve eğlenceleri ile en çok tercih edilen tatil mekânları arasında yer almaktadır. Bebekle tatil yapmak isteyenlerin ilk olarak tercih ettikleri bu güzel yerde hemen her şeyin öncelikli olarak çocuklar ve bebekler de düşünülerek yapılması sizleri oldukça rahatlatacaktır.

2Honolulu

Dünyanın en güzel sahillerinden birisine sahip olan Honolulu popüüler bir turizm merkezidir.
Honolulu Aile Tatili

Dünya üzerinde belki de en güzel sahillerden birisine sahip olan Honolulu turist ağırlama kapasitesi ve şimdiye kadar almış olduğu puanları ile de her zaman ilk sırada yer almayı başarmış bir tatil beldesidir. Çocuklarınız için oldukça eğlenceli aktivitelerin düşünülmesi de tatil süreniz boyunca çocuklarınızın güvenliğinden emin olarak rahat bir şekilde tatil yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu güzel ve keyifli yerde tatilinizi yapmak için önceden erken rezervasyon yaptırırsanız ulaşım maliyetinizi ve konaklama ücretlerini de daha ekonomik olarak karşılayabilirsiniz.

Daha Fazla Okuyun: Bebekle Seyahate Çıkarken Yanınıza Almanız Gerekenler

3Bahamalar

Tertemiz kumsalı ve denizi ile hayalinizdeki tatili yapmak için ve dünyadaki en kaliteli ve en güzel otellerde konaklamak için kesinlikle çocuk dostu oteller zincirleri ile adresiniz Bahamas olmalıdır. Adeta bir resmin içinde kendinizi bulacağınız güzellikteki bu yerde tatil yapmak için önceden erken rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır. Otellerin içinde de bebekler ve çocuklar için her türlü aktivite ve eğlence seçeneklerini bolca bulabilirsiniz.

4Atina

Bebekli bir aile yurt dışı tatiline hazırlanıyorsa uzayan her kilometre aileler için çile oluşturabilir. Bu nedenle genelde yakın yerleri tercih edenlerin hem bebeği için hem de kendi için ideal bir tatil adresi arayışlarının başında komşu ülke Yunanistan gelmektedir. Ege denizi ile komşu olduğumuz zaman zaman politik sorunlar yaşadığımız bir ülke de olsa ülkede turistlere karşı maksimum saygı ve iyi niyet olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Çünkü son dönemde krizler yaşayan ekonomisi düşünüldüğünde hem oldukça uygun fiyatlar ile tatil olanağı sunan hem de medeniyetin en önemli eserlerini barındıran Yunanistan iyi bir aile tatiline dönüşebilir.

Atina bebekli aileler tatil ararken göz önünde bulundurduğu kriterler her zaman çocukların rahat edebileceği alanlar göz önünde bulundurularak seçilmektedir. Yunanistan güvenlik ve refah düzeyi göz önünde bulundurulduğunda Avrupa birliği ortalamasını yakalamış birlik üyesi ülkelerin arasında yer almaktadır. Ada şehirlerinde genelde İspanyolca ağırlıklı hizmete karşın Yunanistan da İngilizce ağırlıklı hizmet olanağı sunulmaktadır. Bu sayede özellikle bebeklerden biraz daha yaş ortalaması yükseldiğinde özellikle çocuklar da bu alanda bir kriter oluşturacaksa dil pratiği açısından da Atina iyi bir seçim olacaktır.

Yolculuk fiyatları konaklama fiyatları yolculuk esnasında harcanan süreler tatilin en yorucu ayrıntıları arasında yer almaktadır. Bu nedenle Atina en önemli tatil adresine dönüşmekte ve ülkemizden her yıl 3 milyon turisti konuk etmektedir.

Değerlendirme Yazısı
Bebekli Ailelerin Rahat Edebileceği Yurtdışı Tatil Turları

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.