Çocuklarınız için bir aktivite belirlerken kesinlikle öğretici yanlarının daha çok ağır bastığı seçenekleri değerlendirmeniz daha faydalı olacaktır.

Dünyanın her yerinde çocuklar için özel olarak sunulan aktivite seçeneklerini değerlendirin. Çocuklarınız ile birlikte yapabileceğiniz yurtiçi etkinlik seçenekleri bir hayli fazla. Özelikle İstanbul genelinde oldukça fazla bir şekilde çocuklara özel aktiviteler bulunmakta. Bu aktiviteler sayesinde vakit geçirebileceğiniz hem eğitici hem de eğlenceli etkinliklere katılmayı tercih edebilirsiniz.

Vialand

Vialand, İstanbul
Vialand, İstanbul © Saleh Hosani, Flickr

İstanbul’da bulunan ve çocuklarınız için eğitici ve öğretici olmasının yanı sıra oldukça keyifli vakit geçirebileceğiz bir yer arıyorsanız Vialand sizler için en uygun adres olabilir. Eğlenerek öğrenmek isteyen çocuklar ve aynı zamanda sizler içinde eğlenceli aktiviteleri bulabileceğiniz bir yer olan Vialand eğlence dünyası ile ilgili farklı alternatifleri sizler için sunmaya devam ediyor.

Jurassic Land

Jurassic Park
Jurassic Park

Ailecek kaliteli ve oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir adres arıyorsanız Jurassic Park sizler için en doğru yer olacaktır. Hem dinozorlar tarihine tanıklık edebilir hem de oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle eğitici bir organizasyon arıyorsanız öğrenme odaklı olarak bu yeri tercih edebilirsiniz. Tüm aile fertleri ile birlikte hem öğrenme hem de eğlenme amaçlı olarak Jurassic Park sizleri bekliyor.

Artis Hayvanat Bahçesi

Artis Hayvanat Bahçesi, Amsterdam
Artis Hayvanat Bahçesi, Amsterdam

Amsterdam’da bulunan Artis Hayvanat Bahçesi kesinlikle yurtdışı festival kapsamı için de hem çocuklarınız için unutulmayacak bir gezi hem de sizler için unutulmayacak bir anı olacak kadar muhteşem bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Artis Hayvanat Bahçesinin belki de en önemli özelliği kesinlikle bir çiftlik havasında olması ve bunun neticesinde de çocukların hayvanlara dokunma şansının olmasıdır diyebilirim.

Ayrıca Okuyunuz: Çocuklu Ailelerin Tatil Çantalarında Olmazsa Olmaz Eşyaları

Hollanda Binicilik Okulu

At Binicilik Okulu
At Binicilik Okulu

Çocuklarınız için bir aktivite belirlerken kesinlikle öğretici yanlarının daha çok ağır bastığı seçenekleri değerlendirmeniz daha faydalı olacaktır. Bu nedenle de Hollanda Binicilik Okulu sizler için en doğru tercih olabilir. Özellikle kadınların at biniciliği konusunda buradaki muhteşem şovları da özellikle kız çocuklarının bu korkularını yenmeleri açısından muhteşem bir deneyim olabilir.

Hollanda Denizcilik Müzesi

Denizcilik Müzesi, Hollanda
Denizcilik Müzesi, Hollanda

Deniz ve gemi aşığı olan çocuklarınızın hayallerini gerçekleştirmenin vakti geldi. Artık kendilerini bir film setinin içinde hissedebileceği Hollanda Denizcilik Müzesi sayesinde kendilerini gerçek yaşamın içinde istedikleri karaktere dönüştürebilirler.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun...

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.