Bir tatil veya seyahati planlamak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Harcamaları minimumda tutmak için bütçe çıkarmak, ekonomik bir konaklama yapmak, gezilecek yerler listesi hazırlamak, şehir içi ulaşım (havaalanından şehir merkezine ulaşım gibi), en iyi ve en ekonomik yemek nerede yenir, yerel yaşamı en iyi nasıl deneyimleyebilirim gibi uzayıp giden sorular henüz yola çıkmadan kafaları kurcalayan bir takım sancılı süreç. Unutulmamalıdır ki en iyi tatil deneyimi veya gezilerden alınabilecek maksimum keyif kesinlikle önceden planlanmış olanıdır. Çünkü tatilde veya seyahatte son dakika harcamalarıyla karşı karşıya kalmaz ve nereye ne kadar ödeyeceğinizi önceden bilirsiniz. Örneğin ucuz uçak bileti satın almak gibi. Eğer tarihleriniz önceden belli veya esnekseniz haftalar öncesinden alınabilecek bir uçak bileti bile seyahat masraflarınızı belli ölçüde düşürecektir. Ayrıca şehir içi ulaşımlarda 3-5 Euro’ya gitmek varken kimse 10 Euro’ya gitmek istemez. Plansız gezmek zaman ve para kaybından başka bir şey değildir.

Sizin yerinize seyahat planınızı yapıyor, harcamalarını beklentileriniz doğrultusunda minimuma indirerek tasarruf etmenizi sağlıyor ve aynı zamanda gittiğiniz şehirde en iyi deneyimleri yaşamanız için araştırmalar yapıyorum.

Daha fazlası…

Peki, Sizin İçin Neler Yapıyorum?

  • Seyahat/tatil tarihleriniz aralığında en ucuz uçak biletini bulmak için adeta pusuya yatıyorum! En uygun fiyatlı uçak biletini sizin için araştırıp anında haber veriyorum.
  • Seyahatinizi her açıdan planlıyor, kalacağınız gün sayısı kadar planlama yaparak özel bir dosya hazırlıyorum.
  • Bulunacağınız şehirdeki en iyi ulaşım alternatiflerini araştırıyor ve en ucuz ulaşım türünü, bilet fiyatını, güzergahını sizin için buluyorum.
  • Birden fazla şehri gezecekseniz iki şehir arasındaki mesafeyi araştırıyor ve buna uygun en iyi ulaşım yolunu buluyorum.
  • Kahvaltı, öğle yemeği veya akşam yemeği için şehrin en iyi ve yerel insanların gittiği mekanları araştırıyor ve en uygun fiyata en lezzetli yemeği sizlere sunuyorum.
  • Gideceğiniz şehirde neler meşhur, alınabilecek hediyelik eşyalar nelerdir sizin için araştırıyorum.
  • Herkes uygun fiyata, temiz, ekonomik ve güvenli bir otelde kalmak ister. Gideceğiniz şehirdeki en ekonomik ve aynı zamanda en güvenilir ve turistik yerlere en yakın konumda otel araştırması yapıyorum.
  • Gideceğiniz şehirde nereler gezilir, neler yapılır, aktiviteler, eğlenceler vb. araştırmalar yapıyorum. Size sadece gezmek kalıyor.

Elbette yukarıda yer alan hizmetlerin dışında sizlerin de taleplerini dinliyor, eklemeler yaparak kusursuz bir seyahat hazırlık dosyası ortaya çıkarıyorum.

Seyahat Danışmanlığı Ücreti

Yukarıda yer alan hizmetlerden bir veya birkaçını almak istemeyebilirsiniz veya ekstra talepleriniz olabilir. Bu yüzden standart bir fiyat vermek yerine iletişime geçebilir, karşılıklı konuştuktan sonra sizler için elimden gelen en iyi fiyatı verebilirim.

İletişim

Merak ettikleriniz, kafanıza takılan sorular veya daha fazla bilgi almak için merhaba@hadigez.com mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz. Gün içerisinde geri dönüş yapmaktayım.

Kendinize iyi bakın.
Görüşmek üzere!

Neler Diyorlar?

Ağustos ayı içinde İran’a gitmeye karar vermiştim. Tur şirketlerinin pahalılığını görünce de çok üzülmüş farklı alternatifler aramaya başlamıştım. Tesadüfen internetten gördüğüm @fatihkibarcom hesabına mesaj attım. Baktığım tur şirketleri çok pahalı önerebileceğiniz tur şirketi var mı? diye sordum. O mesajımla birlikte kendimi tek başıma İran’da gezerken buldum. 🙂 Fatih Bey sağ olsun inanılmaz bir ilgi ve özenle önce rotamı belirlememde yardımcı oldu. Rotayı belirledikten sonra uçaktan ineceğim o andan, döneceğim son geceye kadar neler yapacağımı, nereleri gezeceğimi, nerede ne yeyip ne içeceğimi, hatta paramı nerede nasıl bozduracağımı bile anlattı. Sonra ben tek başıma, kadın başıma, dil bilmeden, iz bilmeden İran’a gidip tek tek yaşadım anlatılanları. Bana verdiği cesaretle, bitmek tükenmek bilmeyen sorularıma, bıkmadan usanmadan verdiği cevaplarla yanımda olmasaydı, son derece cüzi bir ücrete İran’ı gezemezdim. Bu nedenle her şey için kendisine yüreğimle çok ama çok teşekkür ediyor, şimdi acaba hangi ülkeye gitsem diye kendisine soruyorum? 🙂

Kadriye Ü.

Özel Eğitim Öğretmeni, Bursa