Doğa ve deniz manzaralı yurtiçi tatil yerleri hakkında bilgi.

Yaklaşan bayram tatili ve yaz tatili için doğa ve deniz manzaralı yurtiçi tatil yerleri arıyorsanız sizlere Ege ve Akdeniz’in huzur veren dört şirin yerinden bahsetmek istiyoruz. Tüm yılın stresini doğanın verdiği dinginlik ve masmavi denizin rahatlığı sayesinde üzerinizden atabileceğiniz doğa ve deniz manzaralı yurtiçi tatil yerleri…

Doğa ve Deniz Manzaralı Yurtiçi Tatil Yerleri

Şirince

Yurt içinde gidebileceğiniz hem oldukça ekonomik hem de oldukça keyif alabileceğiniz tatil beldelerinden birisi olan Şirince için yılın her mevsimi tatil planı yapabilirsiniz. Sessizlik ve doğa aşığı iseniz o zaman bu güzel ve adı gibi şirin olan yerden kesinlikle memnun kalabilirsiniz. Kahvaltıları ile meşhur olan bu güzel köyde bitmesini istemeyeceğiniz bir tatil yapma şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik erken rezervasyon yaptırmadan bile oldukça ekonomik bir tatil yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Ölüdeniz

Yazın tatil için tercih edilen ve geç kalındığında yer bulması bile oldukça zor olan bir yerdir Ölüdeniz. Yamaç paraşütü ve çeşitli su sporları yapma avantajına da sahip olmak için bu güzel yerden başka bir yer aramanıza gerek yok. Üstelik her bütçe için uygun bir konaklama yeri de bulabilirsiniz. Aynı zamanda tatil yerlerinde en çok yaşanan sıkıntılardan birisi olan ulaşım sorununu da burada kesinlikle yaşamazsınız. Ucuz tatil yapmak isteyen aileler ve çiftler için kesinlikle listenin başında bulunması gereken yerlerden birisidir.

Marmaris

Biraz daha lüks ve biraz daha kabalık bir mekân arıyorsanız o zaman Marmaris sizler için en uygun adreslerden birisi olacaktır. Aslında burada da her bütçeye uygun mekânlar bulunmakta. Fakat genel olarak ulaşım açısından oldukça ekonomik olmasına karşın konaklama açısından biraz daha dikkatli seçimler yaparsanız daha ekonomik tatil yapma şansına sahip olabilirsiniz. Aktivite ve eğlence açısından gece ve gündüz olmak üzere kesintisiz bir tatil yapabileceğiniz Marmaris’te aynı zamanda romantik bir balayı tatili de geçirebilirsiniz.

Çukurbağ

Köy yaşantısını sevenler ve kendini doğaya bırakmak isteyenler için en güzel yerlerden birisi olan Çukurbağ, Antalya’nın Kaş bölgesinde nadide bir köydür. Sessizliği ve sakinliği ile gerçek olamayacak kadar güzel olan bu köyde doğa ile iç içe vakit geçirmenin keyfine doyamayacaksınız.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.