Sadece rüzgâr ve dalgaların seslerini alabileceğiniz romantik bir ada.

Ucuz balayı tatili  yurtdışı seyahat önerilerinde bulunarak en iyi balayı tatilinizi, en ucuz ve kaliteli şekilde geçirmenize yardımcı olabilmek öncelikli tercihimdir. Balayına gideceğiniz ülke konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız sizlere tercih edebileceğiniz en özel alternatifleri önermek istiyorum. Gezi rehberleri kapsamında sizlere en özel balayı alternatiflerini sıralamış olduğum yazımda gerçekten gezip ve görülmeye değer ülkeleri bulabilirsiniz. Balayı için en güzel yerler neler? Balayı için ucuz tatil olanakları nelerdir? gibi çeşitli sorularınıza yanıt olacak yazımı okumaya devam edebilirsiniz…

Bora Bora

Bora Bora Balayı Tatili
Bora Bora Balayı Tatili

Hem ekonomik tatil hem de yurtdışı olsun diyen çiftlere en başta önerebileceğim dünya ülkelerinden biri olan Bora Bora, gerçekten tam olarak balayının yapılabileceği en özel noktalardan bir tanesi. Bütçenizi sarsmadan krallar gibi bir tatil geçirebileceğiniz bu özel yerde; sevginizi ve aşkınızı taçlandırabilirsiniz. Evliliğinizin ilk günlerinde rüya gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

Bali

Bali Balayı Tatili

Issız ve romantik adalarla dolu Bali sizlerin de değerlendirmesi gereken en ucuz tatil yerlerinden bir tanesi olabilir. Çünkü enfes yemekleri ve güler yüzlü insanlara sahip olan bu ülkede sizleri rahatsız edecek hiçbir olumsuz faktör bulunmamaktadır. Tertemiz ve şarklara konu olan sahillerinde doya doya aşkınızı yaşayabilirsiniz. En ekonomik tatil fırsatları sayesinde deniz, kum ve güneşin doyumsuz tadına varabilirsiniz.

Ayrıca Okuyunuz: Dünyanın En Güzel Plajları İle Bilinen Ülkeleri

Koh Samui, Tayland

Tayland Balayı Tatili
Tayland Balayı Tatili

Güney yarım küreye geçiş yaparak kışın tam ortasında bile kavrulmak isterseniz sizlerde Tayland balayı turu planını değerlendirebilirsiniz. Işıl ışıl geceleri ile sabahlara kadar doyasıya eğlenebileceğiniz Tayland’da eşinizle birlikte şahane bir safari turuna çıkmaya ne dersiniz? Egzotik bir adada daha önce tatmadığınız enfes meyve sepetinizi başucunuza alarak eşinizle doyulmaz bir balayı yaşayabileceğiniz yerlerden olan hem hesaplı hem de keyifli bir balayı tatili için Tayland favori tatil listenizde olabilir.

El Nido, Filipinler

El Nido Plajı, Filipinler
El Nido Plajı, Filipinler

Sakin henüz çok fazla kişi tarafından keşfedilmemiş olsun gibi öncelikleriniz bulunuyorsa gidebileceğiniz en özel yurtdışı destinasyon önerim Filipinler’de bulunan El Nido Plajı olabilir. Sadece rüzgâr ve dalgaların seslerini alabileceğiniz romantik bir ada. Hemen şehrin dibinde konumlanmış doğa harikası olan adadan şehrin işlek caddelerine anında geçiş yapabilirsiniz. Gönlünüze göre yaşama imkânı sunan bu özel alternatif çiçeği burnunda çiftlerin en özel uğrak noktalarından biridir.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.