Saraybosna'da yer alan alan Jahorina kayak merkezi kış sporları için güzel bir yerdir.

Kışı en güzel hali ile yaşamak isteyenler için kesinlikle kayak sporu oldukça önem taşımaktadır. Kayak yapmak için sadece yurt içi değil yurt dışındaki güzel yerleri de değerlendirebilirsiniz. Kayak yapmak için yurt dışı seçenekleri kapsamında sizler için hazırlamış olduğumuz yerlere göz atabilirsiniz. Yakın yerler de yine yurt dışı tatil planlarınız kapsamında değerlendirebileceğiniz ve oldukça ekonomik olan fiyat aralıklarına sahip olan kayak merkezleri bulunmaktadır.

Gürcistan Kayak Merkezi

Bakuriani Kayak Merkezi, Gürcistan
Bakuriani Kayak Merkezi, Gürcistan © Flickr, tom1024z

En çok tercih edilen ve birbirinden farklı olan kayak merkezlerine ev sahipliği yapan Gürcistan sizler için de güzel bir kış tatili kapsamında tercih edebileceğiniz bir yer olarak listenin ilk başında yer almaktadır. Üstelik vize sıkıntınızda olmadığı için rahatlıkla yılın istediğiniz zamanında bu eşsiz doğaya sahip olan güzel yeri ziyaret edebilirsiniz. Kış tatili için hem güzel hem de ekonomik bir yer arıyorsanız sizin için en uygun yerlerden birisi olarak Gürcistan’ı önerebiliriz.

Makedonya Kayak Merkezi

Popova Shapka Kayak Merkezi, Makedonya
Popova Shapka Kayak Merkezi, Makedonya © Flickr, markovskavesna

Kayak merkezi denildiğinde ilk olarak akla gelen yerlerden birisi olan Makedonya sizler için de hem oldukça farklı hem de oldukça keyifli bir deneyim olabilir. Üstelik Türk vatandaşlarından da vize istemediği için büyük bir kolaylık ile gidebilirsiniz.

Ayrıca Okuyunuz:

Kayak Sporu İçin Kullanmanız Gereken Malzemeler

Kayak Merkezleri İçin Hava Durumu Kontrolü

Konaklama açısından inceleme yaparsak oldukça ucuz fiyatlara sahip olan yerleri de burada bulabilirsiniz. Oldukça sıcak insanlar ile karşılaşabilirsiniz. Ailecek en güzel kayak tatili yapabileceğiniz nadir yerlerden birisidir.

Bosna Hersek Kayak Merkezi

Jahorina Kayak Merkezi, Bosna Hersek
Jahorina Kayak Merkezi, Bosna Hersek © Flickr, Igor Percobic

Toplamda 2 adet kayak merkezi bulunan Bosna Hersek aynı zamanda kendine has evleri ve güzel doğası ile sizleri sadece kış mevsiminde değil aynı zamanda yılın her zamanı da davet ediyor. Üstelik ekonomik açıdan da oldukça rahat bir şekilde tatilinizi yapabilirsiniz. Her yıl oldukça fazla bir ziyaretçi alan bu bölge için eğer tatil planınızı yapmak istiyorsanız kış mevsiminde önceden yer ayırtmanız mağdur olmamanız adına büyük bir önem taşımaktadır.

Ülkemizde de oldukça fazla bulunan kayak pistleri yurt dışında da farklı deneyim yaşamak isteyenler için oldukça ekonomik fiyat aralıklarına sahip olarak sizlere sunulmaktadır. Sadece erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Yurt dışında da farklı kayak deneyimi yaşamak isteyenler için oldukça ekonomik fiyat aralıklarına sahip ülkelerdir. Sadece erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.