İç Anadolu bölgesinde yaşıyorsanız o zaman kayak merkezi seçiminizde tercihinizi Erciyes'ten yana kullanabilirsiniz.

İsterseniz hafta içi isterseniz de hafta sonu artık boş kaldığınız vakitlerinizi kayak turlarına katılarak oldukça keyifli ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Günübirlik kayak turları ile kendinize gelin. Bildiğiniz üzere ülkemiz kayak turları açısından oldukça fazla gidilecek yere sahip. Bu yüzden bulunduğunuz yere en yakın buluşma noktasına giderek sizler de günübirlik kayak turlarına katılabilirsiniz. Bu turlar sayesinde hafta sonunuzu oldukça keyifli ve eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Günübirlik kayak turları kapsamında Kartalkaya en çok tercih edilen kayak merkezlerinden birisidir. Yalnız günübirlik turlar için seçimler yaparken en çok dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi de fiyat ve gün içinde katıldığınız aktivitelerden nasıl faydalanacağınızdır.

Türkiye’nin En Popüler Kayak Merkezleri

Uludağ Kayak Merkezi

Uludağ Kayak Tatili
Uludağ Kayak Tatili

Eğer Bursa’ya yakın yerlerde yaşıyorsanız o zaman kayak zevkini yaşamak için oldukça güzel bir alternatif sizleri bekliyor diyebilirim. Uludağ günübirlik turlar oldukça ekonomik olduğu için kayak mevsimi açıldığı zaman Uludağ’da yer bulmanız bile oldukça zor olabilmektedir.

Erciyes Kayak Merkezi

Erciyes Kayak Tatili
Erciyes Kayak Tatili

İç Anadolu bölgesinde yaşıyorsanız o zaman kayak merkezi seçiminizde tercihinizi Erciyes’ten yana kullanabilirsiniz. İç Anadolu bölgesi de her yere yakın olması sebebi ile Kayseri kayak için kış mevsiminde kesinlikle bir kez olsun ziyaret etmeniz gereken yerlerden birisidir. Kış turizmi kapsamında İç Anadolu bölgesinde en çok tercih edilen kayak merkezlerinden birisidir.

Ayrıca Okuyunuz: Kayak Sporu İçin Kullanmanız Gereken Malzemeler

Palandöken Kayak Merkezi

Palandöken Kayak Tatili
Palandöken Kayak Tatili

Özellikle kışın en güzel yaşandığı ve adına şarkılar bile yazıldığı yerlerden birisi de hiç kuşkusuz Palandöken’dir. Sizler de kışı en güzel hali ile yaşamak istiyorsanız günübirlik turlar kapsamında Palandöken kayak merkezini tercih edebilirsiniz.

Bu 3 kayak merkezi dışında Kartalkaya Kayak Merkezi ve Isparta’da yer alan Davraz Kayak Merkezini de listenize dahil edebilirsiniz.

Günübirlik turlar içinde tercih edeceğiniz yerlerde ne gibi alternatifler ve aktivitelere katılacağınızı da turu düzenleyen şirketlerden detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Günübirlik turların iptal işlemi ise en az 48 saat öncesinden yapılmaktadır. Sadece hafta sonunuzu bu güzel ve eşsiz doğaya sahip olan yerlerde geçirmek bile sizler için unutulmaz bir deneyim olacaktır. Üstelik günübirlik turlar içinde oldukça ekonomik fiyatlara sahip olan kayak tatili seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

PAYLAŞIN »
Önceki İçerikSelanik Gezi Rehberi
Sonraki İçerikDeniz Tatili Yapmanız İçin 10 Özel Neden
Türkiye'nin gezi rehberi Hadigez.com'da gezilecek yerler ve gezi yazılarını okuyun, ilham alın. Detaylı gezi rehberleri ile tatilinizi ucuza planlayın!

1 YORUM YAZILMIŞ

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.