YouTube üzerinden takip edin, gezi videolarını izleyin.

#HADİGEZ

Hadigez.com, dünya çapında 300’den fazla şehir ve 100 ülkenin tüm seyahat bilgilerini veren bir web sitesidir.

Gezilecek yerler, ulaşım, yeme-içme, konaklama, ucuz uçak bileti ipuçları, vize bilgileri, para birimleri ve daha fazlasını içerir. Tüm bu seyahat bilgilerinin yanında, konuk yazarların deneyimlerini içeren bilgiler ve ipuçlarını da sunar.

İLETİŞİME GEÇ

Tüm sorularınız için aşağıda yer alan e-mail adresi üzerinden bana e-posta göndererek ulaşabilirsin.

merhaba@hadigez.com

NASIL BAŞLADI?

Hadigez.com, seyahat etmem gereken tek bir ülke olan İran için mini bir proje olarak başladı. “İran gezilecek yerler”, “İran uçak bileti”, “İran güvenli mi?”, “İran’da ne yenilir?”, “İran hava durumu” vb. olmak üzere pek çok araştırma yapmıştım. Bu tür bilgiler çok sayıda kaliteli gezi bloglarında mevcuttu ancak bilgiler çok dağınıktı. Tüm bu bilgileri ve daha fazlasını araştırıp özetleyerek tek bir yerde toplama kararı aldım. Bunun sonucunca #hadigez adında insanları gezmeye teşvik eden Hadigez.com’u kurmuş oldum.

Web site içerisinde seyahat planlamanı tek bir yerden yapmanı sağlayacak pek çok bilgiyi bulabilirsin.

Fatih Kibar, Kurucu

Fatih KibarMerhaba, ben Fatih Kibar. Gezi bloguma hoş geldin!
 
Seyahat etmek yıllardır en büyük tutkum oldu! Şimdiye kadar 14 ülke ve 100’den fazla şehirde bulundum. Şaşırtıcı ve renkli mimarilere, farklı kültürlere göz atmak, farklı şehirlerde dolaşmak, yeni harika yerler keşfetmek, eşsiz yerleri ziyaret etmek, yerel insanların arasına karışmak ve doğada yürüyüşler yapmak en sevdiğim şeyler arasındadır.
 
Bunun ötesinde 2013’ten beri tam zamanlı yurtiçi ve yurtdışı seyahatler yapan dijital içerik üreticisiyim. Hadigez.com’da seyahat etme tutkumu yazılı olarak paylaşmaya ve sana bu harika dünyayı keşfedebilmen adına ilham vermeye çalışıyorum. Tecrübelerime dair değerli seyahat ipuçları, rehberler ve videolar sunarak senin de seyahat etmeni kolaylaştırmak istiyorum. Tüm maceralarımı, yol hikayelerimi, fotoğraf ve videolarımı sosyal medya hesaplarımda, hadigez.com ve irangezirehberi.com’da paylaşıyorum. Sadece fotoğraf/video çekmenin ve seyahat etmenin yanı sıra, doğada zaman geçirmeyi, bisiklete binmeyi, fotoğraf çekmeyi ve kitap okumayı da seviyorum. Sana burada seyahatlerimde yaşadığım iyi-kötü anları, tecrübelerimi ve nasıl ekonomik ve güvenle gezilir üzerine ipuçları içeren içerikler paylaşıyorum.
 
Deneyimlerimi Instagram’da, Facebook’ta ve Twitter’daki fotoğraflarda, YouTube kanalımda videolarda ve web sitemdeki yazılarda sana ilham verecek ipuçları ve eğlenceli gerçeklerle paylaşıyorum!

Hadigez.com’u Tanıyın

Hadigez.com, dünya genelinde 300’den fazla şehrin tüm seyahat bilgilerini içeren kapsamlı bir gezi rehberi sitesidir.
 
Gezilecek yerler, ulaşım, yeme-içme, konaklama, ucuz uçak bileti ipuçları, vize bilgileri, para birimleri ve daha fazlasını içerir. Ayrıca aile tatili, kış tatili, balayı tatili, İslami tatil, seyahat ipuçları ve ucuz uçak bileti ipuçları yanı sıra konuk yazarların da deneyimlerini içeren bilgiler ve ipuçları sunar.
 
Herkesin keşfetmek istediği bir yer, bir şehir, bir ülke mutlaka vardır. Fakat genellikle zaman darlığından, ekonomik nedenlerden ya da gideceğimiz destinasyonu tam anlamıyla bilmediğimizden dolayı hep bir tereddüt yaşarız. Bu sorunların yaşanmaması için ise yola çıkmadan önce iyi bir hazırlık ve planlama yapılması en doğru olanıdır. Nitekim harika bir seyahat deneyimi yaşamak beraberinde iyi bir planlama ihtiyacını doğurmaktadır.
 
Seyahatlerin boyunca karşılaşa bileceğin olumsuz süreçler neticesinde bir tatil veya gezinin nasıl kâbusa dönüşebileceğinin farkındayım. Önceliğim seyahatin boyunca keyifli bir deneyim yaşaman yönündedir. Daha spesifik olarak düşündüğümüzde ise seyahatin öncesi bütçe planlamana yardımcı olmak ve site üzerindeki gezi rehberleri ile sana en doğru bilgiyi aktarmak birinci önceliğimdir. Böylece kapsamlı olarak hazırladığım içeriklerden faydalanabilir, yeni yer ve kültürleri keşfederek seyahatlerini daha keyifli hale getirebilirsin.
 
Keşfedilecek, gezilip görülecek çok yer var. Dünyaca ünlü tatil destinasyonları, kültürel şehirler, doğal güzellikler, muhteşem plajlar, eğlencenin sabaha kadar sürdüğü gece hayatı, alışveriş, yeme-içme, ulaşım ve konforlu bir konaklama için beklentilerini fazlasıyla karşılayan nitelikli oteller ile her türlü ihtiyacına tek bir adresten cevap veren Hadigez.com bütün bu dinamikleri bir arada sunan kapsamlı bir gezi rehberi sitesidir.
 
Sayfa üzerinde gün boyunca yeni bilgiler yayınlamaya ek olarak, haftalık bülten abonelerime de son dakika fırsatları ve oldukça faydalı seyahat ipuçları göndermekteyim. Böylelikle göndermiş olduğum bültenler sayesinde sen de uygun fiyatlara doğru tatil seçeneklerine daha hızlı ulaşabilirsin. Hadigez.com, bülten abonelerine haftalık özel indirimler ve seyahat ipuçları gönderiyor. Sen de bültene abone ol ve bu bilgilerden faydalan.
 
 

Bütçen sınırlı veya sınırsız olsun, burada senin için en samimi ve en güvenilir bilgileri sunarak seyahatlerinin daha keyifli geçmesi için çalışıyorum.

Bu siteyle birlikte dünya üzerinde yer alan birbirinden harika destinasyonları yakından tanıyıp keşfederek birlikte küçük bir dünya turu yapmış olacağız. Oku, ilham al ve keyifli bir seyahat deneyimi yaşa!

Sosyal Medyada Takip Edin!

İletişime Geçin!

Tüm soruların için aşağıda yer alan e-mail adresleri üzerinden bana e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.