Merhaba! Ben Fatih. Seyahat bloguma hoş geldin!Fatih Kibar

Seyahat etmek yıllardır en büyük tutkum oldu! Şimdiye kadar 14 ülke ve 100’den fazla şehirde bulundum. Şaşırtıcı ve renkli mimarilere, farklı kültürlere göz atmak, farklı şehirlerde dolaşmak, yeni harika yerler keşfetmek, eşsiz yerleri ziyaret etmek, yerel insanların arasına karışmak ve doğada yürüyüşler yapmak en sevdiğim şeyler arasındadır.

Bunun ötesinde 2013’ten beri tam zamanlı yurt içi ve yurt dışı seyahatler yapan dijital içerik üreticisiyim. Hadigez.com’da seyahat etme tutkumu yazılı olarak paylaşmaya ve sana da bu harika dünyayı keşfedebilmen adına ilham vermeye çalışıyorum. Tecrübelerime dair değerli seyahat ipuçları, rehberler ve videolar sunarak senin de seyahat etmeni kolaylaştırmak istiyorum. Tüm maceralarımı, yol hikayelerimi, fotoğraf ve videolarımı sosyal medya hesaplarımda, hadigez.com ve irangezirehberi.com’da paylaşıyorum. Sadece fotoğraf/video çekmenin ve seyahat etmenin yanı sıra, doğada zaman geçirmeyi, bisiklete binmeyi, fotoğraf çekmeyi ve kitap okumayı da seviyorum. Sana burada seyahatlerimde yaşadığım iyi-kötü anları, tecrübelerimi ve nasıl ekonomik ve güvenle gezilir üzerine ipuçları içeren içerikler paylaşıyorum.

Deneyimlerimi Instagram’da, Facebook’ta ve Twitter’daki fotoğraflarda, YouTube kanalımda videolarda ve web sitemdeki yazılarda sana ilham verecek ipuçları ve eğlenceli gerçeklerle paylaşıyorum!

Hadigez.com’u Tanıyın

Hadigez.com, gezilecek yerler, ulaşım, yeme-içme, konaklama, ucuz uçak bileti ipuçları, vize bilgileri, para birimleri ve daha fazlasını içerir. Ayrıca aile tatili, kış tatili, balayı tatili, İslami tatil, seyahat ipuçları ve ucuz uçak bileti ipuçları yanı sıra konuk yazarların da deneyimlerini içeren bilgiler ve ipuçları sunar.

Herkesin keşfetmek istediği bir yer, bir şehir, bir ülke mutlaka vardır. Fakat genellikle zaman darlığından, ekonomik nedenlerden ya da gideceğimiz destinasyonu tam anlamıyla bilmediğimizden dolayı hep bir tereddüt yaşarız. Bu sorunların yaşanmaması için ise yola çıkmadan önce iyi bir hazırlık ve planlama yapılması en doğru olanıdır. Nitekim harika bir seyahat deneyimi yaşamak beraberinde iyi bir planlama ihtiyacını doğurmaktadır.

Seyahatleriniz boyunca karşılaşa bileceğiniz olumsuz süreçler neticesinde bir tatil veya gezinizin nasıl kâbusa dönüşebileceğinin farkındayım. Önceliğim seyahatiniz boyunca keyifli bir deneyim yaşamanız yönündedir. Daha spesifik olarak düşünürsek seyahatiniz öncesi bütçe planlamanıza yardımcı olmak ve site üzerindeki gezi rehberleri ile size en doğru bilgiyi aktarmak birinci önceliğimdir. Böylece kapsamlı olarak hazırladığım içeriklerden faydalanabilir, yeni yer ve kültürleri keşfederek seyahatlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Web site içerisinde yeni içerikler yayınlamaya ek olarak, haftalık bülten abonelerime de son dakika fırsatları ve oldukça faydalı seyahat ipuçları göndermekteyim. Böylece göndermiş olduğum bu bültenler sayesinde siz de uygun fiyatlara doğru tatil seçeneklerine daha hızlı ulaşabiliyorsunuz. Hadigez.com, bülten abonelerine haftalık özel indirimler ve seyahat ipuçları gönderiyor. Bir sonraki seyahatiniz için fazla ödeme yapmadan gezebilme sanatını öğrenin! Seyahat ipuçları, püf noktaları ve en son güncellemeleri doğrudan e-posta kutunuza almak için bültene abone olun ve bu değerli bilgilerden faydalanın.

Abone olun: http://eepurl.com/bMfXFP

Bütçeniz sınırlı veya sınırsız olsun, burada sizin için en samimi ve en güvenilir bilgileri sunarak seyahatlerinizin daha keyifli geçmesi için çalışıyorum. Bu siteyle birlikte dünya üzerinde yer alan birbirinden harika destinasyonları yakından tanıyıp keşfederek birlikte küçük bir dünya turu yapmış olacağız.

Sosyal Medyada Takip Edin!

İletişime Geçin!

Tüm sorularınız için aşağıda yer alan e-mail adresleri üzerinden bana e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.