YouTube üzerinden takip edin, gezi videolarını izleyin.

#HADİGEZ

Hadigez.com, dünya çapında 300’den fazla şehir ve 100 ülkenin tüm seyahat bilgilerini veren bir web sitesidir.

Gezilecek yerler, ulaşım, yeme-içme, konaklama, ucuz uçak bileti ipuçları, vize bilgileri, para birimleri ve daha fazlasını içerir. Tüm bu seyahat bilgilerinin yanında, konuk yazarlarımızın deneyimlerini içeren bilgiler ve ipuçlarını da sunar.

İLETİŞİME GEÇİN

Tüm sorularınız için aşağıda yer alan e-mail adresi üzerinden bize e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

merhaba@hadigez.com

NASIL BAŞLADI?

Hadigez.com, seyahat etmem gereken tek bir ülke olan İran için mini bir proje olarak başladı. “İran gezilecek yerler”, “İran uçak bileti”, “İran güvenli mi?”, “İran’da ne yenilir?”, “İran hava durumu” vb. olmak üzere pek çok araştırma yapmıştım. Bu tür bilgiler çok sayıda kaliteli gezi bloglarında mevcuttu ancak bilgiler çok dağınıktı. Tüm bu bilgileri ve daha fazlasını araştırıp özetleyerek tek bir yerde toplama kararı aldım. Bunun sonucunca #hadigez adında insanları gezmeye teşvik eden Hadigez.com’u kurmuş oldum.

Web site içerisinde seyahat planlamanızı tek bir yerden yapmanızı sağlayacak pek çok bilgiyi bulabilirsiniz.

-Fatih Kibar, Kurucu

2014 yılı Mayıs ayında Fatih Kibar tarafından kurulan Hadigez.com, bir seyahati mükemmel kılacak tüm detayların bir araya toplandığı eşsiz bir gezi rehberi sitesidir.

Herkesin keşfetmek istediği bir yer, bir şehir, bir ülke mutlaka vardır. Fakat genellikle zaman darlığından, ekonomik nedenlerden ya da gideceğimiz destinasyonu tam anlamıyla bilmediğimizden dolayı hep bir tereddüt yaşarız. Bu sorunların yaşanmaması için ise yola çıkmadan önce iyi bir hazırlık ve planlama yapılması en doğru olanıdır. Nitekim harika bir seyahat deneyimi yaşamak beraberinde iyi bir planlama ihtiyacını doğurmaktadır.

Seyahatleriniz boyunca karşılaşa bileceğiniz olumsuz süreçler neticesinde bir tatil veya gezinizin nasıl kâbusa dönüşebileceğinin farkındayız. Önceliğimiz seyahatiniz boyunca keyifli bir deneyim yaşamanız yönündedir. Daha spesifik olarak düşündüğümüzde ise seyahatiniz öncesi bütçe planlamanıza yardımcı olmak ve site üzerindeki gezi rehberleri ile size en doğru bilgiyi aktarmak birinci önceliğimizdir. Böylece kapsamlı olarak hazırladığımız içeriklerden faydalanabilir, yeni yer ve kültürleri keşfederek seyahatlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Keşfedilecek, gezilip görülecek çok yer var. Dünyaca ünlü tatil destinasyonları, kültürel şehirler, doğal güzellikler, muhteşem plajlar, eğlencenin sabaha kadar sürdüğü gece hayatı, alışveriş, yeme-içme, ulaşım ve konforlu bir konaklama için beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan nitelikli oteller ile her türlü ihtiyacınıza tek bir adresten cevap veren Hadigez.com bütün bu dinamikleri bir arada sunan kapsamlı bir gezi rehberidir.

Site üzerinde gün boyunca yeni bilgiler yayınlamaya ek olarak, haftalık bülten abonelerine son dakika fırsatları ve oldukça faydalı seyahat ipuçları göndermekteyiz. Böylelikle göndermiş olduğumuz bültenler sayesinde siz de uygun fiyatlara doğru tatil seçeneklerine daha hızlı ulaşabilirsiniz. Hadigez.com, bülten abonelerine haftalık özel indirimler ve seyahat ipuçları gönderiyor. Siz de bültene abone olun ve bu bilgilerden faydalanın.

Bütçeniz sınırlı veya sınırsız olsun, bizler burada sizin için en samimi ve en güvenilir bilgileri sunarak seyahatlerinizin daha keyifli geçmesi için çalışıyoruz.

Bu siteyle birlikte dünya üzerinde yer alan birbirinden harika destinasyonları yakından tanıyıp keşfederek birlikte küçük bir dünya turu yapmış olacağız. Okuyun, ilham alın ve keyifli bir seyahat deneyimi yaşayın!