Türkiye’nin Turizm Odaklı İçerik Sağlayıcısı

Hadigez.com İçerik Atölyesi, Türkiye’de yayın yapan turizm odaklı seyahat, gezi, tatil, otel ve uçak bileti rezervasyon markalarının web siteleri içerik ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuş dijital içerik platformudur. Hadigez.com çatısı altında üretilen içerikler ile markalarınızın arama motorlarında (Google, Bing, Yandex) öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

İçerik Atölyesi’nden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Şehir gezi rehberleri, gezi yazıları, kış tatili, balayı tatili, otel tanıtımları gibi konseptlerde dilediğiniz konuları belirleyerek bize ulaştırabilirsiniz. Hedef kitlenize uygun analizler yaparak müşterilerinize uygun ilgili ve değerli içerikler üretiyoruz. Hadigez.com İçerik Atölyesi olarak amacımız markalara ihtiyaçları doğrultusunda en doyurucu ve bilgilendirici içeriği sunmak, müşteri sadakatlerini arttırmak ve pazarında yeni müşteriler edinmelerini sağlamaktır.

Sadece yazı yazmıyor aynı zamanda markalarınızın web sitesi ihtiyaçlarını bütünüyle karşılıyoruz.

  • Blog İçeriği
  • Tanıtım Yazısı
  • Ürün Tanıtım Yazısı
  • Kategori Açıklaması
  • Meta İçeriği
  • Liste İçeriği

hazırladığımız bu içerikler başta Google Arama Motoru olmak üzere diğer popüler arama motorları göz önünde bulundurularak SEO uygunluğunda, aranma hacimleri yüksek anahtar kelimeler baz alınarak yazılmaktadır.

Alanında deneyimli, SEO eğitimleri almış, çok gezen, çok okuyan ve turizm sektöründe yazım diline hâkim yazarlar ile birlikte içeriklerinizi üretiyoruz.

Hadigez.com İçerik Atölyesi’nin Farkı

Hadigez.com İçerik Atölyesi olarak en büyük farkımız, sadece deneyim sahibi olduğumuz gezi/tatil/otel alanlarında içerik üretiyor olmamızdır. Çok okuyan ve çok gezen yazar kadrosu olarak yazmaktan keyif alıyor, yazarken geziyoruz…

Kurucu Fatih Kibar Hakkında

Hadigez.com kurucusu olan Fatih Kibar, uzun yıllar Türkiye’nin önde gelen turizm markalarına içerik üretmiştir. Serbest zamanlı olarak araştırmacı seyahat yazarlığı yapan Fatih Kibar aynı zamanda İran üzerine seyahat danışmanlığı ve tur rehberliği yapmaktadır.

Bize Ulaşın

Fatih Kibar
Telefon: +90 535 074 9044
Mail: merhaba@hadigez.com – fatihkibar@outlook.com

Talep ettiğiniz içeriklere ilişkin bilgilendirmeyi mail veya telefon yoluyla yapabilirsiniz.

İÇERİK SAĞLADIĞIMIZ BAZI MARKALAR

MNG Turizm'den ekonomik otelleri, yurtiçi tatil fırsatlarını, wow otellerini, gemi turlarını ve yurtdışı turlarını online satın alabilirsiniz.

En uygun ve ekonomik kiralık villa seçenekleri ile tüm kiralık yazlık villa taleplerinizin karşılığını bulabileceğiniz en uygun adres, villa tatili.

Tatiliniz için Otel, Seyahatiniz için Uçak bileti gibi bir çok hizmeti içinde barındıran kibris.com ile ucuz uçak bileti ve otel rezervasyonu yapabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Online Bilet Satış Portalı. Otobüs bileti, Uçak Bileti Rezervasyon ve Satışı Biletall.com'da.