Türkiye’de yaz-kış, aile, balayı ve lüks tatil seçeneklerinin odağında olan konaklama (otel, butik otel) sektörünün geniş kitlelere hitap ettiğini düşündüğümüzde, markanız üzerine yayınlayacağımız tanıtıcı içerikler veya işletmenizi tanıtan reklam tanıtım çalışmaları okurlarınızın ilgisini çeker ve aynı zamanda arama motorlarında (Google vb.) marka bilinirliğinizi arttırmanıza fayda sağlar.

İnternet reklamcılığı ve dijital yayıncılık son yıllarda hem reklamverenler hem de reklam yayıncıları açısından en hızlı büyüyen pazardır.

İnternet üzerinden yapmayı düşündüğünüz tanıtımlarda hem zamandan hem de mekândan bağımsız olarak uygun fiyatlara işletmenizi tanıtmanın avantajını yaşarsınız.

Tatil ve konaklama alanlarındaki bilgi ve birikimimiz ile size iyi bir katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz.

İşletmeniz üzerine yapacağımız reklam çalışması ile potansiyel müşterilerinize ulaşabilir ve bu trafiği doğrudan işletme web sitenize çekebiliriz.

İşletmenizi İnternet üzerinde ilgili geniş kitlelere çok etkin bir şekilde tanıtmak istiyorsanız size bu konuda hizmet verebiliriz.

Yukarıda yer alan reklam seçenekleri üzerine bir düşünceniz varsa lütfen bizimle paylaşınız. Ayrıca diğer reklam seçeneklerimize de göz atabilirsiniz. Size, markanızın dijital pazarlama ihtiyaçlarını karşılayacak ürün ve hizmetler konusunda profesyonel bir şekilde hizmet verebiliriz.

Bir reklam işbirliği düşünceniz varsa ve yukarıda yer alan hizmetlerimiz dışında düşündüğünüz farklı bir reklam seçeneği olursa lütfen bizimle paylaşınız.

Tel: +(90) 535 074 9044

Mail: fatihkibar@outlook.com, merhaba@hadigez.com

Otel Tanıtım Reklamları