Yurtdışı balayı turları kapsamında özellikle çiftler tarafından en çok tercih edilen yerlerden birisidir.

Vizesiz balayı tatili seçeneklerinin son yıllarda oldukça artmasının ardından artık çiftler yurtiçi seçeneklerinden daha çok yurtdışı gezilerini de tercih etmekte. Yurtdışı balayı turları üzerine oldukça ekonomik seçenekler bulunmakta. Bu sayede hem görmek istediğiniz yerleri ziyaret etme şansına sahip olabiliyor hem de unutulmaz bir romantik balayı tatili geçirmiş oluyorsunuz.

Hong Kong

Hong Kong Balayı Tatili
Hong Kong Balayı Tatili

Her zaman farklı seçenekleri değerlendirmeyi seven çiftler için unutulmaz bir deneyim sunacak olan Hong Kong kültürel açıdan kesinlikle gidilip görülmesi gereken yerlerden birisidir. Balayı için öneriler yazımızın ilk sırasında yer alan Hong Kong farklı kültürleri yaşamak isteyen çiftler için unutulmaz ve oldukça eğlenceli bir balayı tatili vaat ediyor.

Ayrıca Okuyunuz: Hong Kong Gezi Rehberi

Dominik Cumhuriyeti

Dominik Cumhuriyeti, balayı tatili için en popüler yerlerden biridir.
Dominik Cumhuriyeti Balayı Tatili

Denizi ve kumu ile son yıllarda ülkemizden oldukça fazla turist ağırlayan Dominik Cumhuriyeti aynı zamanda sizleri sıcacık insanları ile de misafir etmek için bekliyor. Oldukça sıcak tropikal bir iklime sahip olan Dominik Cumhuriyeti balayı için kesinlikle ziyaret etmeniz gereken yerlerden birisidir. Oldukça güzel ve temiz bir doğaya sahip olan Dominik Cumhuriyetinde tatilinizin bitmesini hiç istemeyeceksiniz. Balayına nereye gidilir diye sorarsanız hiç düşünmeden Dominik Cumhuriyeti’ne gidin diyebiliriz.

Ayrıca Okuyunuz: Kusursuz Bir Balayı Tatili İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mauritius

Mauritius Balayı Tatili
Mauritius Balayı Tatili

Hint okyanusunun ortasında bulunan bu güzel yer belki de rüyalarınızda görebileceğiniz bir yer olabilir. Hayalinizdeki tatilden ne bekliyorsanız kesinlikle eksiksiz bir şekilde burada aradıklarınızı bulabilirsiniz. Gün batımını ve gün doğumunu eşsiz bir okyanus manzarasında izleyebilir ve eşiniz ile oldukça romantik bir tatil yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Romantik bir gece yaşamak için hayal ettiğinizden daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Tunus

Tunus Balayı Tatili
Tunus Balayı Tatili

Eğer balayınızı bir çöl gezisi ile tamamlamak istiyorsanız o zaman kendinizi bir filmin içinde hissedebileceğiniz yer olan Tunus’u tercih edebilirsiniz. Tunus, yurtdışı balayı turları kapsamında özellikle çiftler tarafından en çok tercih edilen yerlerden birisidir. Ekonomik fiyat aralıklarına sahip birçok aktiviteden faydalanma şansına da sahip olacağınız için unutulmaz bir balayı tatili yapma fırsatını Tunus’ta yakalayabilirsiniz. Çöl deneyimi sizler için unutulmaz bir anı olacaktır.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.