Türkiye'ye yakın vizesiz gezebileceğiniz Ukrayna hakkında bilgi.

Vize derdi ve telaşı ile uğraşmadan çat kapı kolayca gidebileceğiniz Türkiye’ye yakın vizesiz ülkeler. Listede yazılı olan ülkeler sıkça Türk turistler tarafından ziyaret ediliyor. Vizesiz ve ekonomik olması bunun başlıca nedeni. Tarih, kültür ve gezilecek yerlerin çokça olması da bu destinasyonları tercih etmemizde önemli rol oynuyor.

İster yakın, ister uzak noktalardaki vize gerektirmeyen ülkelere bütçeniz ve zamanınız doğrultusunda bir çıkartma yaparak eğlenceli bir tatile imza atabilirsiniz.

Türkiye’ye Yakın Vizesiz Ülkeler

Karadağ

Türkiye'ye yakın vizesiz gezebileceğiniz Karadağ hakkında bilgi.

Balkanların en özel ülkelerinden biri olan Karadağ sizlere vizesiz ekonomik tatil fırsatı sunuyor. İster tatil paketlerinden yararlanarak isterseniz özel olarak, Karadağ’ın deniz, kum ve güneşinden yararlanmak için gidebilirsiniz. Aktarmalı uçak seyahati ile kolayca ulaşabileceğiniz ülkede sizlere şahane bir deniz tatili sunuluyor. Karadağ’a kadar yolunuz düşmüşken Hırvatistan, Bosna Hersek, Kosova, Sırbistan ve Arnavutluk gibi farklı ülkelere de geçiş yapabilirsiniz.

Makedonya

Türkiye'ye yakın vizesiz gezebileceğiniz Makedonya hakkında bilgi.

İran Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey!

Üsküp, sizlere Vardar nehrinin etrafında kurulan şahane görünümü ile hoş geldiniz diyecek muazzam şehirlerden birisidir. Vizesiz ve ucuz tatil için değerlendirmeye alabileceğiniz olanakların başında gelen Makedonya’da Avrupa’nın en eski tarihe sahip olan Ohrid gölü bulunuyor. Bu özel göle mutlaka uğrayın. Makedonya’dan dilerseniz diğer vizesiz ülkelerden biri olan Kosova ya da Arnavutluk’a kolayca geçiş yapabilirsiniz. Makedonya’nın ülkemizin mutfağına benzeyen enfes tatlarından ekonomik bir şekilde nasiplenebilirsiniz. Yine konaklamak için ucuz Makedonya otellerini tercih edebilirsiniz.

Arnavutluk

Türkiye'ye yakın vizesiz gezebileceğiniz Arnavutluk hakkında bilgi.

Arnavutluk vizesiz olarak rahatlıkla gidebileceğiniz ülkelerin başında gelmektedir. Arnavutluk sizlere şahane bir ucuz tatil fırsatı sunuyor. Durres ya da Flora’ya uğrayarak gün boyu deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. Tiran Arnavutluk’un başkenti ve burada harika bir gezintiye çıkabilirsiniz. Ekonomik tatil ve vizesiz bir tatil imkânı arıyorsanız Arnavutluk tam size göre diyebiliriz.

Ukrayna

Türkiye'ye yakın vizesiz gezebileceğiniz Ukrayna hakkında bilgi.

Ukrayna’nın farklı güzelliklerini keşfetmek gerek. Özellikle vizesiz bir şekilde rahatlıkla giriş yapabileceğiniz ülkede; sizleri şahane bir tatil fırsatı bekliyor. Uygun tatil yerleri arasında en başta bulunan Ukrayna, renkli gece hayatı ve soğan kubbeli göz alıcı mimarileri ile sizlere unutulmaz bir gezinin kapılarını aralıyor.

Türkiye'nin gezi rehberi Hadigez.com'da gezilecek yerler ve gezi yazılarını okuyun, ilham alın. Detaylı yazılmış olan gezi rehberleri ile bir sonraki gezinizi ucuza planlayın! Ayrıca 20.000’den fazla seyahat tutkununun bir arada olduğu sosyal medyada seyahat güncellemeleri ve daha fazla resimli ve videolu paylaşımlar için Hadigez.com'u Instagram, Facebook ve YouTube‘da takip edin! Yeni yayınları kaçırmak istemiyorsanız bültene abone olun.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun. Size yardımcı olmak için ben her zaman buradayım.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.