YouTube üzerinden takip edin, gezi videolarını izleyin.
Vize Rehberi

Vize Rehberi

Vize rehberi ile vize başvurusu hakkında bilgiler, vize başvurusu için hangi evraklar gerekli, Schengen vizesi nasıl alınır ve online vize başvurusu hakkında bilgilerin yanı sıra vize danışmanlık hizmetleri üzerine yazılan yazılardan bilgi sahibi olabilirsiniz. Vize isteyen ülkelere kolayca vize başvurusu yapın. Özellikle Schengen vize başvurusunun zorlukları ve istenen onlarca evrak arasında kaybolmadan vize işlemlerini kolayca yapabilmeniz için yazılan vize başvuru ipuçları, hangi ülke vize başvurusunda hangi evrakları istiyor gibi spesifik bilgileri okuyabilirsiniz.

Vize Başvuru İşlemlerinizi Kolayca Yapın

Vize başvurularınız için konsolosluk ofis adresleri, Schengen vize ücretleri yanı sıra sınır kapılarında vize veren ülkeler ve vize ücretleri hakkında yazılmış olan yazılara göz atın.

Özellikle Schengen vize başvurularında red almamak çok önemli. Schengen vize başvurularınız red ile sonuçlandığı taktirde bir daha vize almanız bir hayli zor hale gelebiliyor.

Acil vize ihtiyacı olan müşterilerine konsolosluklarda ya da vize başvuru merkezlerinde bir ton evrak ve randevu prosedürleriyle uğraşmadan kolay ve hızlı vize veren yerleri iyi araştırmalı ve tercih etmelisiniz. 2-3 günde vize alan aracı kurumlar sizin için Schengen vizesi veya diğer ülke vize başvurularınızı kolay ve hızlıca yapabilir.