Vizesiz cruise gemi turlarında en çok tercih edilen turlardan biriside Güney Amerika gemi turlarıdır.

Gemi turlarının bir diğer adı da cruise turlarıdır. Oldukça pahalı olduğu düşüncesi ile aslında herkesin geride durmak istediği bu turlara oldukça uygun fiyatlarla katılabilirsiniz. İyi bir seyahat planlama ile cruise gemi turları sayesinde hem ucuz hem de keyifli bir tatil yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Yunan Adaları

Yunan Adaları Cruise Gemi Turları
Yunan Adaları Cruise Gemi Turları

Adaların hepsinde gezme şansına sahip olmak için katılabileceğiniz turlar oldukça ekonomik fiyat aralıklarına sahiptir. Bu turları düzenleyen şirketleri düzenli olarak takip ederek erken rezervasyon ve paket ücretleri ile sizler de hayalinizdeki lüks gemi tatilini gerçekleştirebilirsiniz.

Ege – Akdeniz

Akdeniz Cruise Gemi Turları
Akdeniz Cruise Gemi Turları

Yurt içinde gezip görmeniz ve yeniden keşfetmeniz gereken biç çok yer varken gemi turları kapsamında ilk olarak tercih edebileceğiniz rotalardan birisi de Ege ve Akdeniz’dir. Hem gemi ile yolculuk yapmanın tadını çıkartabilir hem de doğa harikası ülkemizin en güzel yerlerini yeniden keşfetme şansına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Okuyunuz:

Cruise Gemi Turları Yapmak İçin 8 Neden

İran Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey!

Dünyanın En Popüler Lüks Cruise Gemileri

Vizesiz katılacağınız gemi turları uçak bileti dâhil olmak üzere ve liman vergileri de dâhil olmak üzere birçok ödemenin ve ekstranın da içinde bulunarak sizlere sundukları fiyatlardır. Bu ekstra ödemeler de düşünüldüğünde gerçekten birçok gemi turunun da oldukça ekonomik olması oldukça şaşırtıcıdır. Yeni liman şehirlerini gezmek ve üstelik bunu vize sorunu olmadan yaşamak için bu yaz artık gemi turlarından birini seçebilirsiniz.

Güney Amerika

Güney Amerika Cruise Gemi Turları
Güney Amerika Cruise Gemi Turları

Yine vizesiz gemi turlarında en çok tercih edilen turlardan birisidir. Brezilya, Uruguay ve Arjantin gibi pek çok yere uğrayarak gemi turunu tamamlamanız da mümkündür. Hem muhteşem doğası hem de sıcacık insanları ile gemi tatili yapmanın en güzel yönlerini kesinlikle Güney Amerika gezisi içinde bulabilirsiniz.

Cruise gemi turları içinde özellikle Güney Amerika turları hem vizesiz olması için hem de yeni limanları ve yerleri keşfetme açısından en çok tercih edilen turlardan birisidir. Rotanızı belirleyerek sizler de sevdikleriniz ile veya ailece gemi turlarına katılabilirsiniz. Üstelik her şey dâhil paketleri ile inanılmaz düşük ücretlere sahip olması gemi turlarının her zaman öncelikli olmasını da sağlamıştır.

Türkiye'nin gezi rehberi Hadigez.com'da gezilecek yerler ve gezi yazılarını okuyun, ilham alın. Detaylı yazılmış olan gezi rehberleri ile bir sonraki gezinizi ucuza planlayın! Ayrıca 20.000’den fazla seyahat tutkununun bir arada olduğu sosyal medyada seyahat güncellemeleri ve daha fazla resimli ve videolu paylaşımlar için Hadigez.com'u Instagram, Facebook ve YouTube‘da takip edin! Yeni yayınları kaçırmak istemiyorsanız bültene abone olun.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun. Size yardımcı olmak için ben her zaman buradayım.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.