Yurtdışı sevgililer günü tatili için Lviv.

Yurtdışı sevgililer günü tatili için pek bir şey kalmadı hani, hediyeler alındı mı bakalım? Hala kara kara düşünüyorsan öyle çok fazla düşünme. Sana yardımcı olmak için buradayız. Bu yazıyı oku ve sonrasında koş bir çift uçak bileti kap, sevgilini kolundan tut, doğru uçağa. Sevgilin yoksa da üzülme daha vaktin var. Belki bulursun belli mi olur hayatın işi. Moralleri bozma hiç. Sevgililer günü tatil planları yapanları aşağı alalım haydi, başlıyoruz.

Daha Fazla Okuyun: Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunur?

Yurtdışı Sevgililer Günü Tatili

Önceki

1. Lviv’de Sevgililer Günü

Şimdi Lviv, Ukrayna deyince bir gerilmiş olabilirsiniz. Özellikle kadın okuyucuların elleri titriyordur diye düşünüyoruz. 🙂 Hani Lviv, hani Ukrayna, hani nüfusun yüzde 85’i kadın falan. Hiç gerilmeyin. Siz Ukrayna’yı kafanızda çok büyütüyorsunuz. Lviv, sevgili ile gidilebilecek romantik şehirler başında geliyor. Hem romantik, estetik sokakları hem de tarihi binaları ile keyifli ve romantik bir kaçamağın garantisini veriyoruz size. Ayrıca Türk vatandaşlarının Ukrayna için vizeye tabi tutulmaması da ayrı bir avantaj. Alın biletinizi gidin. Genelde de ucuz oluyor biletler. Şehirde yapacağınız harcamanın da öyle pek ahım şahım olmayacağını söyleyelim. Yani hem ucuz hem de romantik tatil arıyorsanız, Lviv tam aradığınız yer.

Daha Fazla Okuyun: Lviv Gezi Rehberi

Yurtdışı sevgililer günü tatili için Lviv.
Önceki
Değerlendirme Yazısı
Yurtdışı Sevgililer Günü Tatili
Merhaba! Ben Fatih Kibar. Seyahat etmek yıllardır en büyük tutkum oldu! Şimdiye kadar 14 ülke ve 100'den fazla şehirde bulundum. Şaşırtıcı ve renkli mimarilere, farklı kültürlere göz atmak, farklı şehirlerde dolaşmak, yeni harika yerler keşfetmek, eşsiz yerleri ziyaret etmek, yerel insanların arasına karışmak ve doğada yürüyüşler yapmak en sevdiğim şeyler arasındadır. Hadigez.com'da seyahat etme tutkumu yazılı olarak paylaşmaya ve seni de bu harika dünyayı keşfedebilmen için ilham vermeye çalışıyorum. Tüm seyahat notlarımı burada blogumda, Instagram'da fotoğraflarda ve videolarımla YouTube kanalımda paylaşıyorum. Yolculuğuma ortak olun. Sosyal medyada beni takip edin ve hiçbir paylaşımımı kaçırmayın!

2 YORUM YAZILMIŞ

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.