Yurtdışı sevgililer günü tatili için pek bir şey kalmadı hani, hediyeler alındı mı bakalım? Hala kara kara düşünüyorsan öyle çok fazla düşünme. Sana yardımcı olmak için buradayız. Bu yazıyı oku ve sonrasında koş bir çift uçak bileti kap, sevgilini kolundan tut, doğru uçağa. Sevgilin yoksa da üzülme daha vaktin var. Belki bulursun belli mi olur hayatın işi. Moralleri bozma hiç. Sevgililer günü tatil planları yapanları aşağı alalım haydi, başlıyoruz.

Daha Fazla Okuyun: Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunur?

Yurtdışı Sevgililer Günü Tatili

2. Belgrad’ta Sevgililer Günü

En romantik şehirler sıralaması yapılsa Paris başı çeker herhalde. Ama şimdi eğri oturup doğru konuşalım. Malum sebeplerden dolayı Paris’e gitmek hem zorlaştı hem de maddi yükü artmaya başladı. Bu yüzden, biz size Paris’e alternatif bir yer önerelim. Düşük bütçeli Paris: Belgrad. Eyfel Kulesi’ni görmek dışında Paris’te imişsiniz hissini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Hatta iki sevgilinin hayal gücüne kim engel olabilir? Hayal ederseniz Eyfel Kulesi bile yaratabilirsiniz orada. Evet, Belgrad Sevgililer gününde gidilecek yerler listemizde ikinci sırada. Biraz daha hareketli, biraz daha eğlenceli bir Sevgililer Günü geçirmek isteyenler için unutulmaz anılara gebe bir şehir Belgrad. Hem nispeten ucuz olması hem de Sırbistan’ın vizesiz olması sebebiyle sizi cezbedeceğine, kafanızda bir şeyler canlandıracağına eminiz.

Daha Fazla Okuyun: Belgrad Gezi Rehberi

Yurtdışı sevgililer günü tatili Belgrad.
Değerlendirme
Yurtdışı Sevgililer Günü Tatili
Türkiye'nin gezi rehberi Hadigez.com'da gezilecek yerler ve gezi yazılarını okuyun, ilham alın. Detaylı yazılmış olan gezi rehberleri ile bir sonraki gezinizi ucuza planlayın! Ayrıca 20.000’den fazla seyahat tutkununun bir arada olduğu sosyal medyada seyahat güncellemeleri ve daha fazla resimli ve videolu paylaşımlar için Hadigez.com'u Instagram, Facebook ve YouTube‘da takip edin! Yeni yayınları kaçırmak istemiyorsanız bültene abone olun.

2 YORUM YAZILMIŞ

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun...

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.