Merhaba, ben Fatih Kibar. Seyahat bloguma hoş geldiniz.Fatih Kibar

Kendinizi tanıyor musunuz? Eğer kendinizi gerçekten tanıyorsanız bu hayatta sizi nelerin mutlu ettiğini, tutkularınızın neler olduğunu zaten çok iyi biliyorsunuzdur.

Seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek, yeni insanlar tanımak ve farklı kültürlere göz atmak bu hayattaki en büyük tutkularımdan bazılarıdır. Şimdiye kadar 14 ülke ve 100’den fazla şehirde bulundum. Şaşırtıcı ve renkli mimarilere, farklı kültürlere göz atmak, farklı şehirlerde dolaşmak, yeni harika yerler keşfetmek, eşsiz yerleri ziyaret etmek, yeni insanlarla tanışmak ve doğa ile iç içe olup yürüyüş, kamp, bisiklet sürmek gibi aktivitelerde bulunmaktan keyif alıyorum.

2014’ten beri tam zamanlı olarak yurt içi ve yurt dışı seyahatler yapan bir dijital içerik üretici ve yayıncısıyım. Hadigez.com’da seyahat etme tutkumu yazılı olarak paylaşmaya ve sizin de bu harika dünyayı keşfedebilmeniz adına ilham vermeye çalışıyorum. Tecrübelerime dair değerli seyahat ipuçları, gezi rehberleri, fotoğraf ve videolar paylaşarak sizin de seyahat etmenizi kolaylaştırmak istiyorum. Size burada, seyahatlerimde yaşadığım iyi ve kötü anları, tecrübelerimi ve nasıl daha ucuza gezebileceğinize dair ipuçları içeren içerikler paylaşıyorum.

Blogum Hadigez.com’da seyahat etme tutkumu yazılı olarak paylaşmaya ek olarak, tüm deneyimlerimi Instagram, Facebook ve Twitter’da fotoğraflarla ve YouTube kanalımda seyahatlerimden görüntüler ve gezilecek yerler hakkında bilgiler içeren videolarla paylaşıyorum. Hem kendim bu hayatı deneyimliyor hem de bu hayata ilgi duyanlara bilgiler aktarmaya çalışıyorum.

Blog ve sosyal medya hesaplarımda yeni bilgiler yayınlamaya ek olarak, bülten abonelerine ucuz uçak bileti fırsatları ve pratik seyahat ipuçları göndermekteyim. Bülten aboneleri böylece göndermiş olduğum e-postalar sayesinde uygun fiyatlara doğru seyahat seçeneklerine daha hızlı ulaşabilmektedirler. Siz de ücretsiz bültene abone olun ve bu bilgilerden hemen faydalanın.

Yazılı ve görsel medyada:

Hadigez.com’u Tanıyın

Hadigez.com, gezilecek yerler, ulaşım, yeme-içme, konaklama, ucuz uçak bileti ipuçları, vize bilgileri, para birimleri ve daha fazlasını içerir. Ayrıca aile tatili, kış tatili, balayı tatili, İslami tatil ve seyahat ipuçları yanı sıra konuk yazarların deneyimlerini içeren bilgiler ve ipuçları sunar. Ayda 60.000’den fazla tekil kişi Hadigez.com’u ziyaret etmektedir.

Herkesin keşfetmek istediği bir yer, bir şehir, bir ülke mutlaka vardır. Fakat genellikle zaman darlığından, ekonomik nedenlerden ya da gideceğimiz destinasyonu tam anlamıyla bilemediğimizden dolayı hep bir tereddüt yaşarız. Bu sorunların yaşanmaması için ise yola çıkmadan önce iyi bir hazırlık ve planlama yapılması en doğru olanıdır. Nitekim, harika bir seyahat deneyimi yaşamak beraberinde iyi bir planlama ihtiyacını doğurmaktadır.

Seyahatleriniz boyunca karşılaşa bileceğiniz olumsuz süreçler neticesinde bir tatil veya gezinizin nasıl kâbusa dönüşebileceğinin farkındayım. Önceliğim seyahatiniz boyunca keyifli bir deneyim yaşamanız yönündedir. Daha spesifik olarak düşünürsek seyahatiniz öncesi bütçe planlamanıza yardımcı olmak ve site üzerindeki gezi rehberleri ile size en doğru bilgiyi aktarmak birinci önceliğimdir. Böylece kapsamlı olarak hazırladığım içeriklerden faydalanabilir, yeni yer ve kültürleri keşfederek seyahatlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Bütçeniz sınırlı veya sınırsız olsun, burada sizin için en samimi ve en güvenilir bilgileri sunarak seyahatlerinizin daha keyifli geçmesi için çalışıyorum. Bu siteyle birlikte dünya üzerinde yer alan birbirinden harika destinasyonları yakından tanıyıp keşfederek birlikte küçük bir dünya turu yapmış olacağız.

Hadigez.com’da Öne Çıkın

Hadigez.com, neredeyse her gün yeni içeriklerin yayınlandığı çok aktif bir seyahat blogudur. Bugüne kadar 300’den fazla içerik yayınlandı. Markalar için güncel ve verimli bir seyahat blogu olan Hadigez.com, turizm ve seyahat içerikli çalışmakta olan kişi veya kurumlara işbirliği ve inovasyon odaklı bir platform sunar.

Sizin veya markanızın Hadigez.com’da yer almasının hem ücretsiz hem de ücretli birçok yolu vardır. Bunlar, konuk yazarlık, sponsor makaleler, doğrudan reklam verme ve çok daha fazlasını içerir.

Hadigez.com’da reklam veren bazı markalar:

MNG Turizm, ETS Tur, Jolly Tur, Tatil Sepeti, Obilet.com, Enuygun.com, Hotels.com, Turna.com, Biletall.com, Fixbilet.com (Biletbayi), Tasit.com, Neredekal, Kibris.com, Kibris.com.tr, Avrupa Rüyası, Gruppal, Holimax, Otorento, Vivi, Seyahatim.com, Platin Yatçılık, Mavigöl Otel, Hazarbaba Kayak Merkezi Tesisi, İslami Tatil Villaları…

Hadigez.com’da nasıl öne çıkabileceğinizle ilgili ayrıntılar için benimle iletişime geçmekten tereddüt etmeyiniz. Size daha fazla bilgi vermekten memnuniyet duyarım.

İletişime Geçin

Reklam vermek, soru sormak, herhangi bir yorumda bulunmak, Hadigez.com içeriğine ilişkin öneri ve görüş bildirmek veya bir merhaba demek için benimle iletişime geçebilirsiniz. Gönderilen her mesajı okuyor ve geri dönüş sağlıyorum.