Hadigez.com’u ziyaret ederek gezmeye olan tutkuma ortak olduğun için teşekkür ederim.

Gezi rehberi Hadigez.com’u tanıyın

Şehir gezi rehberlerini okumak istiyorsan “Destinasyonlar” sayfasına göz at, bir seyahat planlamak için “Seyahat Planla” kategorilerini ziyaret edebilir veya Hadigez.com hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsan “Hakkında” sayfasına bakabilirsin.

Seyahat deneyimlerinizi yazın

Hadigez.com’da konuk yazar olarak yer alabilir, seyahat anılarını, deneyim ve önerilerini içeren yazılarını paylaşabilirsin. Yazılarının Hadigez.com’da yayınlanması için aşağıda yer alan e-mail adresleri üzerinden benimle iletişime geçebilirsin.

Markanızı, ürün veya hizmetlerinizi tanıtın

Bir ürün veya hizmetiniz var ve bunu hedef kitleye mi tanıtmak istiyorsunuz? Banner, sponsorlu içerik yayını ve video tanıtım projeleriniz dahil dijital formatta her türlü kategorik hedefleme yapabileceğiniz reklamlarınız ve markanıza özel uzun dönemli, içerik entegreli projeleriniz ile ilgili bana ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen “Reklam” sayfasını ziyaret edin.

Soru, öneri veya görüşlerinizi yazın

Herhangi bir yorumda bulunmak, Hadigez.com içeriğine ilişkin öneri ve görüş bildirmek veya bir merhaba demek için benimle irtibata geçmekten tereddüt etme. Gönderilen her mesajı okuyor ve cevaplıyorum.

Fatih Kibar
merhaba@hadigez.com
fatihkibar@outlook.com
İstanbul, TR

2,758BeğeniBeğen
10,786TakipçiTakip Et
2,749AboneAbone Ol
İletişim