Hadigez.com’u ziyaret ederek gezmeye olan tutkumuza ortak olduğunuz için teşekkür ederiz.

Şehir gezi rehberlerini okumak istiyorsanız “Destinasyonlar” sayfasına göz atın, bir seyahat planlamak için “Seyahat Planla” kategorilerini ziyaret edin veya Hadigez.com hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız “Hakkında” sayfasını ziyaret edin.

Hadigez.com’da konuk yazar olarak yer alabilir, seyahat anılarınızı, deneyim ve önerilerinizi içeren yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Yazılarınızın Hadigez.com’da yayınlanması için aşağıda yer alan e-mail adresleri üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir ürün veya hizmetiniz var ve bunu hedef kitleye mi tanıtmak istiyorsunuz? Banner, sponsorlu içerik yayını ve video tanıtım projeleriniz dahil dijital formatta her türlü kategorik hedefleme yapabileceğiniz reklamlarınız ve markanıza özel uzun dönemli, içerik entegreli projeleriniz ile ilgili ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen “Reklam” sayfasını ziyaret ediniz.

Herhangi bir yorumda bulunmak, Hadigez.com içeriğine ilişkin öneri ve görüş bildirmek veya bir merhaba demek için bizimle irtibata geçmekten tereddüt etmeyiniz. Gönderilen her mesajı okuyor ve cevaplıyoruz.

Fatih Kibar
merhaba@hadigez.com
fatihkibar@outlook.com
İstanbul, TR

2,364BeğeniBeğen
13,280TakipçiTakip Et
44AboneAbone Ol