İstanbul Havalimanı'nda Sunulan Hizmetler

İstanbul Havalimanı, 2018 yılında faaliyete girmesinin ardından iç ve dış hatlarda birçok destinasyona ulaşma imkânı sağlıyor. Havalimanına ulaşımda en çok tercih edilen alternatif ise özel araç. Araçla İstanbul Havalimanı’na ulaştıktan sonra, sorunsuz bir deneyim yaşamak için İstanbul Havalimanı otopark hizmetine dair detayları anlattık. Öte yandan, havalimanında beklediğiniz süreçte business class seviyesinde zaman geçirmek için, lounge hizmeti önemli.

IGA Vale ve Otopark Hizmeti Neleri Kapsıyor?

İstanbul Havalimanı, geçtiğimiz yıl 37 milyon yolcuyu ağırladı. Böylesine yüksek bir hacme sahip havalimanında otopark en önemli konulardan biri. IGA vale ve otopark hizmeti, uluslararası havalimanı standardında otopark, vale ve bakım hizmetini içeriyor. IGA otoparkı, dünyanın en büyük katlı otoparkı konumunda. 40 bin araç kapasiteli otopark, 2500 kamera ile izlenmesi bakımından oldukça yüksek güvenlik standartları içeriyor.

İstanbul Havalimanı vale hizmet noktalarında, IGA Pass ayrıcalığı ile aracınızı kolay bir şekilde teslim edebilir, teslim alabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli bir vale hizmeti sunulan İstanbul Havalimanı’nda IGA otopark 3 teslim alma ve 2 teslim etme noktasına sahip. IGA otopark hizmetinden faydalanmak için IGA Pass Extra ve IGA Pass Premium kartlarını kullanabilirsiniz.

iGA Lounge

IGA Lounge İle Premium Bir Deneyim

IGA Lounge, İstanbul Havalimanı’ndaki tüm seyahatlerinizde bekleme sürecini konforlu bir deneyime dönüştürüyor. IGA Lounge akla geldiğinde, business class standartlarında bir deneyim akla geliyor. 4 saat süren lounge hizmeti, iç ve dış hatlarda dinlenme alanı, internet, çalışma alanı, resepsiyon ve bar alanı gibi ayrıcalıklar sunuyor. Uçuş ekranları ve buggy ring hizmeti de IGA Lounge’ın sunduğu olanaklardan. Harika bir İstanbul Havalimanı manzarasına sahip olan IGA Lounge, çocuk oyun alanı, uçuş bilgi ekranı ve TV’ye de sahip.

iGA Sleepod

IGA Sleepod İle Dilediğiniz An Dinlenin

İstanbul Havalimanı’nda, uçuşunuz öncesi beklerken kimi zaman dinlenmeye ihtiyacınız olabilir. iGA Sleepod uyku kabini, havalimanında 25 adet olarak mevcut. Temiz yastık, yorgan ve battaniye alabileceğiniz Sleepod uyku kabinlerinde dilediğiniz an uyuyabilir, dinlenebilirsiniz. Özellikle uzun saatler boyu havalimanında beklemesi gerekenler için yorgunluk ciddi bir problem. IGA Sleepod uyku kabinleri, havalimanında geçen süreyi konforlu bir hale getiren önemli bir yenilik. İstanbul Havalimanı, IGA lounge ile premium konseptte zaman geçirme şansı sunmasının yanı sıra, IGA Sleepod ile 7/24 ev konforunda dinlenme sunuyor. İstanbul Havalimanı otopark hizmeti ise, güvenli ve hızlı bir şekilde aracınızı teslim etme fırsatı veriyor. İç ve dış hat uçuşlarınızda ayrıcalıklı bir deneyim yaşamak için, İstanbul Havalimanı’ndaki seyahatlerinize renk katacak IGA Pass’i tercih edebilirsiniz.

Yazıya ilişkin düşüncelerinizi yazabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.