Seyahat planlama konusunda uzman bir gezi blogu yazarıyım. Başta İran olmak üzere Balkan ülkelerine (Kuzey Makedonya, Kosova, Sırbistan, Bosna Hersek, Karadağ ve Arnavutluk) odaklanıyorum. Kendi seyahat deneyimlerimi ve daha fazlasını paylaşarak sizlerin sorunsuz bir seyahat deneyimi yaşamanızı sağlıyorum. Mümkün olan en iyi tavsiyeleri sunmak için, şu anda sadece İran ve Balkan ülkeleri için seyahat danışmanlığı hizmeti sunuyorum. Bu ülkelere bir seyahat planı içerisinde olan kişiler için özel tavsiye ve önerilere sahibim.

İran ve Balkanlar Seyahat Danışmanlığı

Bu hizmeti, seyahat planınızla ilgili endişelerinizi ortadan kaldırmak için tasarladım. Tek başına veya ailece seyahat etmek üzereyken spesifik önerilere ihtiyaç duyabilirsiniz. Tüm blog yazılarımı okumaya vaktiniz yoksa size doğrudan yardımcı olabilirim. Benimle bir telefon görüşmesi yaparak, İran ve Balkan ülkeleri hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. En çok sevdiğim konulardan biri de seyahatler hakkında konuşmak ve insanlara dünyayı keşfetmeleri için ilham vermek. Size, İran ve Balkan ülkelerine daha derinlemesine bir bakış atma ve bu ülkelere kolay adapte olmanızı sağlama konusunda yardımcı olabilirim. 10 dakikalık bir görüşme süresi boyunca, İran veya Balkan ülkeleri hakkında her türlü soruyu bana sorabilirsiniz.

İhtiyacınız Varsa Mükemmel…

 • Seyahat edeceğiniz ülke hakkında pratik bilgilere
 • Rotanızı sıfırdan oluşturmak için beyin fırtınasına
 • İlgi alanlarınıza göre aktivite, tur vb. önerilere
 • Güvenilir otel, rehber ve sürücüler kapsamında kişiselleştirilmiş önerilere
 • Yalnız seyahat veya çocuklarla seyahat hakkında tavsiyelere

Süreç Nasıl İşliyor?

 • İletişim sayfası üzerinden bana seyahat notlarınızı, rotanızı veya herhangi bir özel sorunuzu içeren mail gönderin.
 • E-postanızı kontrol edin – Ödeme ve görüşmeyi onaylamak için size detayları göndereceğim.
 • 10 dakika telefon görüşmesi.

Telefonla görüşmemizin ardından 2 iş günü içerisinde size ayrıntılı notlar, bağlantılar ve diğer kaynakları içeren kişiselleştirilmiş bir Word veya PDF dosyası göndereceğim. Çoğunlukla 5-7 sayfa uzunluğunda olabilir. Bu dosya sizindir!

Seyahat Danışmanlık Paketleri

1. Paket

500₺
Seyahat planınızı zaten oluşturdunuz ve sadece bazı geri bildirimlere mi ihtiyacınız var? O zaman size yardımcı olabilirim! Seyahat planınızı gözden geçirerek görüşlerimi paylaşabilir ve çıkmaza giren noktaları çözmenize yardımcı olabilirim. Bu paket şunları içerir:
 • 10 dakika telefon görüşmesi: Görüşme esnasında, seyahat planınızı baştan sona sizden dinlerim. Bana seyahat planınız hakkında sorularınızı sorarsınız ve birlikte çözümler üretiriz. Seyahat planınızı geliştirebilecek önerilerim varsa, size özel tavsiyeler sunarım.
 • E-mail gönderimi: Görüşmede konuşulan belirli oteller, turlar veya ulaşım bağlantılarını size e-posta ile gönderirim. Böylece seyahatiniz için en iyi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
Popüler

2. Paket

750₺
Seyahatinize tam olarak nereden başlayacağınıza dair bir fikriniz yoksa bu paket sizin için daha uygundur. Belirli bir ülke/şehir hakkında karar vermek isteyen herkes için ideal. Seyahat programınızı oluşturmanıza yardımcı olmak için aşağıdaki imkânları sunar:
 • 15 dakika telefon görüşmesi: Temel bir plan geliştirmek üzere rotanızı, bütçenizi ve ilgi alanlarınızı gözden geçireceğim. Tüm sorularınızın yanıtını alabileceğiniz bu görüşmeden mutlaka faydalanacaksınız.
 • E-mail gönderimi: Görüşmede konuşulan belirli oteller, turlar ve ulaşım seçeneklerinin yanı sıra seyahat planınızda işinize yarayacak diğer kaynakların bağlantılarını size göndereceğim.
 • E-mail destek: Seyahat programınızın daha detaylı bir şekilde planlanması aşamasında, e-mail yoluyla bana 3 adede kadar soru sorabilirsiniz.

3. Paket

1.000₺
Bu paket, daha çok seyahati hakkında kabaca bir fikri olan ancak ulaşımı, konaklamayı, yeme içmeyi ve aktiviteleri çözmek için yardıma ihtiyaç duyan herkes için uygundur. Bu paket, özel ilgi alanlarınıza ve seyahat tarzınıza göre hazırlanır ve şunları içerir:
 • 20 dakika telefon görüşmesi: Bu görüşmede, seyahat tarzınız hakkında bir fikir edinmek için ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı ölçüyorum.
 • Seyahat programı: Görüşmemizin ardından, konaklama yerleri, restoranlar ve tur şirketlerinin bağlantılarının yanı sıra bir yerden bir yere ulaşım için ayrıntılı ulaşım bilgilerini içeren bir seyahat programı göndereceğim. Tüm planlama süreci size aittir.
 • 10 dakika yeniden görüşme: Seyahat programını inceledikten sonra, herhangi bir endişenizi veya değişikliği görüşmek için yeniden bir görüşme ayarlayabiliriz. Revize edilmiş seyahat programını 72 saat içinde size geri gönderirim.
 • E-mail destek: Seyahat programınızı oluşturduktan sonra, son sorularınızı sormak için bana 2 adet e-mail gönderebilirsiniz.

Tüm paketleri, seyahatinizi kolaylaştırmak için tasarladım. Seyahat planınızı güncellemek veya düzenlemek için gereken desteği almak isterseniz, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Paketler

Tam olarak aradığınız paketi bulamadınız mı?

Sizin için doğru olan seçeneği belirlemek için bana e-mail gönderin.

Şartlar ve Ödeme

 • Görüşme tarihini planladıktan sonra ödeme yapmanız gerekmektedir.
 • Mümkün olan en iyi seyahat programını hazırlayabilmem için, lütfen seyahat tarihinizden en az 1 ay önce görüşme talep edin.
 • Konaklama, ulaşım, tur veya etkinlik rezervasyonu yapmıyorum. Ancak, size kolaylık sağlamak adına, bu hizmetleri veren bağlantıları paylaşıyorum.
 • Yasal konular hakkında özel tavsiyelerde bulunmuyorum.
 • İran ve Balkan ülkeleri seyahat danışmanlığı, bu ülkelere yapacağınız seyahatlerinizin en iyi şekilde planlanması ve gerçekleştirilmesi için tasarlanmıştır. Tüm öneri ve tavsiyelerim, söz konusu ülkelere yaptığım sayısız seyahatte edindiğim bilgilere ve kapsamlı araştırmalara dayanmaktadır.
 • Sorunsuz bir seyahat deneyimi yaşamanız için elimden gelen her şeyi yaparım, ancak seyahatinizi etkileyebilecek öngörülemeyen değişikliklerden veya koşullardan sorumlu tutulmam.
 • Tüm seyahat danışmanlık hizmetleri, burada belirtilen hüküm ve koşullara tabidir.

Şimdi bana bir e-mail gönderebilirsiniz – fatihkibar@outlook.com – 48 saat içerisinde size geri dönüş yapacağım. Birlikte seyahatinizi planlamaya başlamak için şimdi bana ulaşın.

Uyarı: Yasal konular hakkında özel tavsiyelerde bulunmuyorum. Ayrıca sizin adınıza herhangi bir rezervasyon yapmıyorum.