Brezilya yurtdışı balayı seçenekleri içinde her zaman ilk sırada yer alan yerlerden birisidir.

Romantik bir balayı tatili yapmak istiyorsanız o zaman tatil planınızı sadece ülke sınırları içinde yapma fikrinden biraz uzaklaşarak yurtdışı seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Yurtdışı balayı seçenekleri içinde yer alan dünyanın en güzel yerlerine giderek hayalinizdeki romantik ve eğlenceli balayı tatilini yapabilirsiniz. Yorucu bir düğün süreci geçirdikten sonra biraz uzaklaşmak ve eşiniz ile evliliğinizin ilk günlerini unutulmaz anılar ile daha da keyifli hale getirmek için sizleri bekleyen balayı tatil mekânlarını tercih edebilirsiniz.

Ekonomik Yurtdışı Balayı Tatil Destinasyonları

Paris

Paris Balayı Tatili
Paris Balayı Tatili

Aşk denildiğinde en romantik yerlerden birisi olarak Paris akıllara geliyor. Sizler de dünyanın nadir güzelliklerdeki özelliklere sahip olan bu âşıklar şehrini ziyaret ederek eşiniz ile birlikte unutulmaz bir balayı tatili geçirebilirsiniz. Öncelikli olarak konaklama sorununu çözdükten sonra eşiniz ile birlikte Paris’i yeniden keşfetmek için nereleri gezmeniz konusunda küçük bir araştırma yaparsanız dolu dolu bir balayı yaşayabilirsiniz.

Ayrıca Okuyunuz: Paris Gezi Rehberi

Dubai

Dubai Balayı Tatili
Dubai Balayı Tatili

Herkesin kesinlikle görmek istediği yerlerden birisi olan Dubai listelerin en çok tercih edilen yerlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Pahalı olduğu düşüncesini bir kenara bırakın ve oldukça avantajlı fiyatlara bu güzel yerde balayınızı geçirmek için erken rezervasyonlardan yararlanın. Alışveriş yapma şansını da burada bolca bulabilirsiniz. Çölün ortasına inşa edilmiş bu muhteşem yerde sizler de romantik bir gece yaşamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Ayrıca Okuyunuz: Dubai Gezi Rehberi

Dubrovnik

Dubrovnik Balayı Tatili
Dubrovnik Balayı Tatili

Eğlence denildiğinde ilk olarak akıllara gelen yerlerden birisi olan Dubrovnik, Hırvatistan’ın sahillerinde bulunan hem şirin hem de oldukça eğlenceli bir yerdir. Adını pek duymamış olsanız da gittiğinizde geri dönmek istemeyeceğiniz bir yer arıyorsanız Dubrovnik özellikle yaz mevsiminde en eğlenceli ve kalabalık sezonunu geçirmektedir. Üstelik balayı kapsamında eşiniz ile birlikte asla sıkılmayacağınız birbirinden farklı ve eğlenceli aktiviteler de sizleri beklemektedir. Sahilin tadını çıkartmak için buradan daha güzel bir yer bulamayabilirsiniz.

Ayrıca Okuyunuz: Dubrovnik Gezi Rehberi

Brezilya

Brezilya Balayı Tatili
Brezilya Balayı Tatili

Listenin sonunda yer alan ama festivalleri ile her zaman en önce tercih edilen ülkelerden birisi olan Brezilya yurtdışı balayı seçenekleri içinde her zaman ilk sırada yer alan yerlerden birisi. Bütün özellikleri ile balayını gerçek anlamı ile yaşamak için Brezilya’yı tercih edebilirsiniz.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.