Ağaçtan yapılmış evlerde doğa ile iç içe ve oldukça romantik bir tatil yapma fırsatını Olimpos'ta gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün stresini üzerinizden atmak için balayı tatilinden daha doğru bir zaman bulamayabilirsiniz. Balayı tatili planınızı önceden yaparsanız düğün sonrasında tatil planı yapmak için de herhangi bir zaman kaybı yaşamazsınız. Yalnız akıllardaki tek soru sadece balayı tatilinde nereye gidileceği yönünde değildir. Bunun yanı sıra aynı zamanda ekonomik balayı tatili de yapmak herkesin istediği bir şeydir. Yurtiçi veya yurtdışı balayı tatili alternatifleri içinde küçük bir araştırma yaparak sizler de oldukça ekonomik bir balayı tatili yapabilirsiniz. Ekonomik balayı seçenekleri listesine göz atarak fikir sahibi olabilir ve hayalinizdeki balayı tatili için planlarınızı yapabilirsiniz.

Yurtiçi Ekonomik Balayı Tatil Destinasyonları

Göcek

Göcek Balayı Tatili
Göcek Balayı Tatili

Yurtiçi tatil yerlerinde en çok tercih edilen destinasyonlardan birisi de Göcek’tir. Sizler de hem ekonomik hem de güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız o zaman seçeneklerinizin arasında Göcek kesinlikle bulunması gereken yerlerden birisidir. Tekne gezileri ile oldukça romantik dakikalar geçirebilirsiniz burada. Balayı tatil köyleri kapsamında en rahat edebileceğiniz yerlerden birisi olarak bu doğa harikası olan tatil beldesini tercih edebilirsiniz.

Kaz Dağları

Kaz Dağları Gezi Rehberi
Kaz Dağları Gezi Rehberi

Eğer dağcı bir ruha sahipseniz ve kamp yapmayı seviyorsanız o zaman tercih edebileceğiniz en güzel yerlerden birisi de Kaz dağlarıdır. Üstelik oldukça güzel otel ve pansiyonlara da sahip olan ve yurt dışından da oldukça çok turist ağırlayan bu doğa mucizesi yerde tatil yapmak oldukça ekonomik olabilmektedir. Bu güzel yerde tatil yapmanın en güzel taraflarından birisi de oldukça farklı sporlar ve aktiviteler yapma şansına sahip olmanızdır. Birbirinden güzel aktiviteler ile hem doğa ile iç içe hem de oldukça eğlenceli bir balayı tatili yapabilirsiniz.

Ayrıca Okuyunuz: Kusursuz Bir Balayı Tatili İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Olimpos

Olimpos Balayı Tatili
Olimpos Balayı Tatili

Ağaçtan yapılmış evlerde doğa ile iç içe ve oldukça romantik bir tatil yapma fırsatını Olimpos’ta gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik iki kişilik konaklama için her şeyin düşünüldüğü özel olarak yapılmış ağaç evlerde eşiniz ile baş başa tatil yapmanın keyfini çıkarırken oldukça ucuz fiyatları karşısında da şok olabilirsiniz. Bu güzel yerde birbirinden farklı doğa aktiviteleri ile eğlenceli vakit geçirme şansına sahipsiniz. Balayı için öneriler listesinde kesinlikle gidilmesi için tavsiye ettiğimiz yerlerden birisi olan Olimpos Antalya’da bulunuyor.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.