Uzunköprü, Edirne

Hafta sonu geldiğinde evde oturmak yerine günübirlik turlar kapsamında sizler de ülkemizin güzelliklerini keşfedebilir ve doğa ile baş başa kalabilirsiniz. İsterseniz arkadaş grubunuz ile birlikte isterseniz de tek başınıza katılabileceğiniz bu turlar ile sizler de dolu dolu bir hafta sonu tatili geçirebilirsiniz. İş ve günlük stresten kurtulmak için günübirlik turlar ile size uygun olan yakın yerleri değerlendirebilirsiniz.

Sapanca

Sapanca, Sakarya

Cennet gölü ile muhteşem bir doğaya sahiptir. Sizler de bu güzel doğa manzarasına eşlik etmek isteyenlerdenseniz hafta sonu günübirlik turlar kapsamında oldukça ekonomik bir fiyat ile bu güzel yeri ziyaret edebilirsiniz. Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan bu muhteşem yerde sizler de unutulmaz vakit geçirebilirsiniz.

Çanakkale

Çanakkale

Çanakkale denildiğinde akan suların durduğu bir gerçektir. Sizler de tarihimize tanıklık etmek istiyorsanız günübirlik turlar kapsamında kesinlikle tercihinizi Çanakkale’den yana kullanabilirsiniz. Tur içinde sadece şehitlik turu değil Çanakkale’nin her yerini gezme fırsatına da sahip olduğunuz için kendinizi bu güzel ve anlamlı yer ile ödüllendirebilirsiniz. Hafta sonu fırsatları kapsamında en çok tercih edilen turlardan birisidir.

Kapadokya

Kapadokya, Nevşehir

Doğa harikası olan evleri ve muhteşem doğası ile sizlere yılın her anı kapılarını açan Kapadokya için artık uzun tatil sürelerinizi beklemenize de gerek kalmadı. Günübirlik turlar kapsamında belki de en çok gitmek isteyeceğiniz yerlerden birisi olan Kapadokya için artık planlarınızı ertelemeden hemen bu hafta sonu planınızı yapabilirsiniz. Balon turları da yine burada yapabileceğiniz en eğlenceli ve farklı deneyim içeren seçeneklerinden birisidir. İstanbul‘dan her gün uygun fiyatlara Nevşehir‘e uçak kalkmaktadır.

Edirne

Uzunköprü, Edirne

Camileri ve tarihi eserleri ile sizlere oldukça keyifli vakit geçirecek bir yer olan Edirne özellikle sabahtan başlayarak akşama doğru biten turlar ile sizlere keyifli ve farkı bir tur alternatifi olabilir. Edirne hafta sonu kültür turları kapsamında her zaman tercih edilen yerlerden birisi olarak bulunmaktadır. Sevdikleriniz ile birlikte Edirne’nin tarihi zenginliklerini yerinde görebilir, mutfağında öne çıkan lezzetli yemekleri deneyimleyebilirsiniz.

Yazıya ilişkin düşüncelerinizi yazabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.