Camileri ve tarihi eserleri ile sizlere oldukça keyifli vakit geçirecek bir yer.

Hafta sonu geldiğinde evde oturmak yerine günübirlik turlar kapsamında sizler de ülkemizin güzelliklerini keşfedebilir ve doğa ile baş başa kalabilirsiniz. İsterseniz arkadaş grubunuz ile birlikte isterseniz de tek başınıza katılabileceğiniz bu turlar ile sizler de dolu dolu bir hafta sonu tatili geçirebilirsiniz. İş ve günlük stresten kurtulmak için günübirlik turlar ile size uygun olan yakın yerleri değerlendirebilirsiniz.

Sapanca Turu

Haftasonu Sapanca Turu
Haftasonu Sapanca Turu

Cennet gölü ile muhteşem bir doğaya sahiptir. Sizler de bu güzel doğa manzarasına eşlik etmek isteyenlerdenseniz hafta sonu günübirlik turlar kapsamında oldukça ekonomik bir fiyat ile bu güzel yeri ziyaret edebilirsiniz. Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan bu muhteşem yerde sizler de unutulmaz vakit geçirebilirsiniz.

Çanakkale Turu

Haftasonu Çanakkale Turu
Haftasonu Çanakkale Turu

Çanakkale denildiğinde akan suların durduğu bir gerçektir. Sizler de tarihimize tanıklık etmek istiyorsanız günübirlik turlar için kesinlikle tercihinizi Çanakkale’den yana kullanabilirsiniz. Tur içinde sadece şehitlik turu değil Çanakkale’nin her yerini gezme fırsatına da sahip olduğunuz için kendinizi bu güzel ve anlamlı yer ile ödüllendirebilirsiniz. Hafta sonu fırsatları kapsamında en çok tercih edilen turlardan birisidir.

Ayrıca Okuyunuz:

Kapadokya Turu

Haftasonu Kapadokya Turu
Haftasonu Kapadokya Turu

Doğa harikası olan evleri ve muhteşem doğası ile sizlere yılın her anı kapılarını açan Kapadokya için artık uzun tatil sürelerinizi beklemenize de gerek kalmadı. Günübirlik turlar kapsamında belki de en çok gitmek isteyeceğiniz yerlerden birisi olan Kapadokya için artık planlarınızı ertelemeden hemen bu hafta sonu planınızı yapabilirsiniz. Balon turları da yine burada yapabileceğiniz ve en eğlenceli ve farklı aktivite seçeneklerinden birisidir. İstanbul’dan her gün uygun fiyatlara Nevşehir’e uçak kalkmaktadır.

Edirne Turu

Haftasonu Edirne Turu
Haftasonu Edirne Turu

Camileri ve tarihi eserleri ile sizlere oldukça keyifli vakit geçirecek bir yer olan Edirne özellikle sabahtan başlayarak akşama doğru biten turlar ile sizlere keyifli ve farkı bir seçenek olabilir. Hafta sonu kültür turları kapsamında da yine Edirne her zaman tercih edilen seçeneklerden birisi olarak bulunmaktadır. Sevdikleriniz ve dostlarınız ile birlikte Edirne’yi yeniden keşfedebilirsiniz.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun.

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.