Avrupa şehirlerini gezmek için illa çok fazla para olmasına gerek yok! Macaristan’ın başkenti Budapeşte’den Polonya’nın Krakow şehrine kadar, minimum bütçeyle gezebileceğiniz Avrupa’nın bütçe dostu 10 şehrine göz atın…

Avrupa’da Gezilecek Bütçe Dostu 10 Şehir

2Prag, Çekya

Avrupa’da ucuza gezebileceğiniz bir başka şehir Çekya’nın başkenti Prag’tır. Avrupa’nın en çok ziyaret edilen şehirlerinin başında gelen Prag’ta yapılacak çok fazla şey var. Eki Şehir Meydanı ve Wenceslas Meydanı gibi canlı noktalar, her gezginin zorunlu uğrak yerlerinden olsa da, bütçe dostu yiyecek ve içecek mekanları için şehrin tarihi merkezinden inip Zizkov gibi cebinizi zorlamayacak yerlere gidebilirsiniz. Sokaklarında yürüyün ve Çek helkeltraş David Cerny’nin birbirinden güzel eserlerini görün.

Değerlendirme
Avrupa'da Gezilecek En Ucuz 10 Şehir
Türkiye'nin gezi rehberi Hadigez.com'da gezilecek yerler ve gezi yazılarını okuyun, ilham alın. Detaylı yazılmış olan gezi rehberleri ile bir sonraki gezinizi ucuza planlayın! Ayrıca 20.000’den fazla seyahat tutkununun bir arada olduğu sosyal medyada seyahat güncellemeleri ve daha fazla resimli ve videolu paylaşımlar için Hadigez.com'u Instagram, Facebook ve YouTube‘da takip edin! Yeni yayınları kaçırmak istemiyorsanız bültene abone olun.

Düşüncelerinizi yazın, merak ettiklerinizi sorun...

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz.